پیام معاون هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی به جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان

تاریخ انتشار پست : 1395-9-20 دسته :

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان پیام داد.

پیام معاون هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی به جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان

همدان, فرهنگ و ارشاد, تئاتر کودک
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ؛ «برگزاری بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در شهر همدان با حضور فعال گروه های نمایشی و با شعار «نمایش مهر بر صحنه کودکی»، فرصت ارزنده ای است که می بایست با بهره گیری از همه ظرفیت های موجود و مرتبط با موضوع در جهت شناسایی استعداد هنری و تربیت اخلاقی فرزندان برومند و آتیه سازان کشور استفاده شایسته شود. خوشبختانه با استمرار و تداوم جشنواره مذکور و تنوع بخشی و برنامه ریزی متناسب برای آن، زمینه مشارکت گسترده هنرمندان و هنرجویان و نیز شکل گیری فرهنگ تماشای نمایش توسط کودکان و نوجوانان فراهم گردیده است.

همچنین بخش ویژه یکصدمین سال تئاتر کودک و نوجوان با بزرگداشت مرحوم جبار باغچه بان به عنوان پایه گذار آن در ایران از جمله فعالیت های ارزشمند و قابل تقدیری است که در این دوره از جشنواره، به پیشنهاد و همت بنیاد نمایش کودک برگزار می گردد.

امید است این مجموعه فعالیت ها به بهبود و تعالی شرایط آموزشی و پرورشی نسل جوان و مصونیت این عزیزان در برابر هجمه های فرهنگی کمک کند و آثار برگزیده جشنواره که منتخب نمایش های صحنه ای یکسال گذشته است، زمینه تشویق و ترغیب فعالان هنری و نمونه سازی برای تولید آثار بهتر را فراهم و توجه عمومی و به خصوص مسئولان تعلیم و تربیت کشور را به نقش و اثرگذاری تئاتر کودک و نوجوان بیش از پیش جلب نماید.

از عموم دست اندرکاران جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به ویژه هیئت محترم داوران، دبیر محترم و هنرمندان حاضر در جشنواره، صمیمانه تشکر و از خداوند بزرگ سرافرازی و سعادت همه کودکان و نوجوانان ایران اسلامی را مسألت می نمایم.»

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :