روحیه جهادی بسیجیان؛ افتخاری برای سنگرهای علم آموزی

تاریخ انتشار پست : 1395-9-20 دسته :

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: امروز روحیه جهادی بسیجیان با همان و عشق و علاقه به مقام معظم رهبری، افتخاری برای سنگرهای علم آموزی و خدمت است.

روحیه جهادی بسیجیان؛ افتخاری برای سنگرهای علم آموزی

جهادی, بسیجی, روحیه
به نقل از طاها پخش از طاها پخش سید مرتضی بختیاری در آسایشگاه جانبازان امام خمینی(ره) در جمع جانبازان سرافراز ضایعه نخاعی گفت: هشت سال دفاع مقدس درس های بزرگی به ملت ایران اسلامی داد و به فرموده امام راحل(ره) جنگ برای رزمندگان و مجاهدان فی سبیل الله دانشگاه خودسازی و معرفت بود.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به رشادتها و جانفشانی های رزمندگان در طول سال های دفاع مقدس، بیان داشت:عشق و ارادت فرزندان میهن مان به اسلام،اهل بیت(علیهم السلام)و انقلاب اسلامی و احساس تکلیف و مسئولیت پذیری شما جانبازان و ایثارگران عزیز برای اجرای فرامین امام راحل عظیم الشان(ره) در تاریخ این سرزمین ثبت و ضبط خواهد ماند.

بختیاری تصریح کرد:بسیجیان ما با همان روحیه جهادی و عشق و علاقه به مقام معظم رهبری، امروز وارد سنگرهای علم آموزی و خدمت شده اند و برای کشور افتخار می آفرینند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به حضور صمیمانه جانبازان ضایعه نخاعی کشورمان در آئین غبارروبی مضجع شریف حضرت امام رضا(علیه السلام) گفت: درصدد هستیم تا زمینه حضور و تشرف جانبازان و ایثارگران عزیز را از شهرها و استانهای دیگر به حرم مطهر رضوی تسهیل کنیم.

وی تصریح کرد: با توافقات صورت گرفته، بیمارستان فوق تخصصی رضوی و سایر مراکز درمانی آستان قدس رضوی در خدمت جانبازان عزیز خواهند بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :