طالع بینی عاشقانه سال 2017 درباره تان چه می گوید؟

تاریخ انتشار پست : 1395-10-8 دسته : تست روانشناسی

روابط عاطفی در زندگی همه ما اهمیت دارد و می تواند روی جنبه های دیگر زندگی مان نیز تاثیرگذار باشد. آیا متاهل اید، مجرید یا که از عشق زندگی تان جدا شده اید و به دنبال فردی ایده آل برای خود می گردید؟


برترین ها: روابط عاطفی در زندگی همه ما اهمیت دارد و می تواند روی جنبه های دیگر زندگی مان نیز تاثیرگذار باشد. آیا متاهل اید، مجرید یا که از عشق زندگی تان جدا شده اید و به دنبال فردی ایده آل برای خود می گردید؟ اگر می خواهید بدانید که در سال 2017 در زندگی عاطفی و روابط رمانتیک، با توجه به ماه تولدتان، چه خواهد گذشت، با ما همراه باشید. 

فروردین

زندگی عاطفی شما در سال 2017 رنگارنگ است که تعجبی هم ندارد زیرا که شما تجربه زندگی سیاه و سفید را نداشته اید و همیشه دوستانی در اطراف تان بودند که هوای شما را نگه داشته باشند.  اما در این سال باید حواس تان باشد و کمی محتاط تر عمل کنید. احساسات خالص خود را، تا زمانی که به دیگران اطمینان کامل پیدا نکردید، به اشتراک نگذارید. اگر تا به حال مجرد بوده اید، سال آتی شریک زندگی ایده آل تان را پیدا خواهید کرد، فردی که درست مانند شما عاشق پیشه است.

طالع بینی عاشقانه سال 2017 درباره تان چه می گوید؟

سال 2017, طالع بینی عاشقانه

اردیبهشت

یکی از دوستان قدیمی تان که در گذشته با شما رابطه عاشقانه داشته، به سمت تان باز می گردد و از شما فرصتی دوباره می خواهد. شما نیز به این فکر فرو می روید که چرا مسائل آنطور که باید برای بار اول خوب پیش نرفت. شاید انتظاراتی که از زندگی داشته اید مختلف بوده است. بهتر است امسال با خودتان صادق تر باشید. احتیاجی نیست که به خاطر دیگران خودتان را تغییر دهید. شاید فکر کنید که خواسته هایتان دور از انتظار است اما سال 2017 سالی پر از عشق برایتان خواهد بود. دوستان زیادی دورتان را می گیرند و همین باعث می شود که اعتماد به نفس تان افزایش یابد.

خرداد 

سال 2017 سالی پر از رشد و پیشرفت در زمینه روابط عاطفی برایتان خواهد بود. در اوایل سال، دوستان جدید زیادی پیدا خواهید کرد که در تمام سال دورتان را خواهند گرفت و روزهای خوشی را در کنارشان تجربه خواهید کرد. اگر در تلاش برای آغاز یک رابطه عاطفی هستید، از این که احساسات واقعی تان را ابراز کنید، خجالت نکشید. خود واقعی تان را نشان دهید تا دیگران نیز جذب تان  شوند. اگر هم در رابطه ای بلند مدت به سر می برید، ممکن است احساس یکنواختی کنید. بعد هر چه سریع تر به رابطه تان تغییراتی دهید تا آتش عشق بار دیگر شعله ور شود. 

تیر 

ممکن است که در سال 2017 به مشکلاتی در رابطه عاطفی تان بر بخورید، به همین علت باید آماده باش باشید و در صورت مشاهده مشکلی هر چند کوچک، سریع آن را مهار کنید تا تاثیری بر روابط عاطفی تان در بلند مدت نگذارد. اگر مجرد هستید، با افراد جدید قرار ملاقات بگذارید اما حواس تان باشد که سریع وارد عمل نشوید و به دیگران فرصت تصمیم گیری دهید. فشار بیش از اندازه آنها را ترسانده و از شما دور می کنند. اگر اجازه دهید که مسائل روند طبیعی شان را پیش بگیرند، خواهید دید که همه چیز بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت.

مرداد

ممکن است که رابطه عاطفی تان در سال 2017 برایتان حوصله بر شود، به همین علت باید به فکر راهی برای ایجاد هیجان در آن باشید.  شاید بد نباشید با شریک زندگی تان به یک مسافرت بروید و در کنار هم مکان های جدید را کشف کنید. فراموش نکنید که احساس شما هر چه باشد، باید هوای رابطه تان را داشته باشید زیرا این رابطه چیزهای با اهمیتی دارد که دیگران از آن محرومند. اگر هم مجردید، اعتماد به نفس تان عمده می شود و با افراد مختلفی دیدار می کنید و در همین دیدارها است که شریک زندگی خود را در اواخر سال پیدا خواهید کرد.

شهریور

در سال 2017 باید تمام تلاش تان را بکنید تا از روابط سمی و ناسالم خودتان را نجات دهید. افراد زیادی، به خصوص در محیط کار و دامنه دوستان تان، در اطراف تان هستند که قابل اعتماد نمی باشند. اگر بتوانید آنها را تشخیص و از زندگی تان دور کنید، فضا برای دوستی های پایدار و سالم بازتر خواهد شد. اگر هم در رابطه ای عاشقانه به سر می برید، سال خوبی در انتظارتان خواهد بود، از این جهت که رابطه ای عمیق تر را تجربه خواهید کرد. افراد مجرد هم از تنهایی خود ناراحت نباشند. خودتان را برای آغاز یک رابطه عاشقانه آماده کنید.

مهر 

شما در سال 2017 خیلی به فکر روابط عاشقانه تان نخواهید بود. به جای آن دوست دارید که تمرکزتان را بر کارهایتان بگذارید. دوستان تان نیز از این مسئله که شما خیلی در دسترس شان نیستید، شاکی می شوند.  از طرف دیگر، روحیه حساس شما باعث شده که به هر کسی اعتماد نکنید و جز افراد مورد اعتمادتان، دیگران را به حریم خصوصی تان راه ندهید. اما این را هم به یاد داشته باشید که بدون شریک زندگی، ممکن است همه چی برایتان بعد از مدتی کسل کننده شود. بعد تمام درهای پیش رویتان را نبدید.

طالع بینی عاشقانه سال 2017 درباره تان چه می گوید؟


آبان 

اگر مجرد هستید، سال 2017 سالی پر از دیدارهای عاشقانه برایتان خواهد بود. اعتماد به نفس بالای شما، افراد زیادی را به سمت تان جذب می کند که از میان آنها می توانید فرد ایده آل خود را بیابید. اگر هم متاهل هستید، از سمت شریک زندگی تان علاقه زیادی را برای رابطه تان خواهید دید که به شما انگیزه لازم را برای بهبود پیوندتان می دهد. در این سال کمتر به نظرات دیگران و بیشتر به مراد دلتان در تصمیم گیری های جدید تکیه کنید.

آذر 

شما در سال 2017 به مقدار زیادی تحت تاثیر نظرات و پیشنهادات اطرافیان تان قرار می گیرید که بر رابطه عاطفی تان نیز تاثیر منفی می گذارد. اما باید قضاوت درست را یاد بگیرید. اگر در رابطه عاطفی جدیدی به سر می برید، به فکر راههایی باشید تا شریک زندگی تان را متاثر کند. آنچه مهم است، نه مادیات بلکه معنویات است. اگر هم مجرد هستید، دیگر تنها نخواهید ماند. به زودی فردی را ملاقات می کنید که زندگی شما را از این رو به آن رو می کند. 

دی 

سال 2017 سالی پر از عشق و عشقی برایتان است. اگر در رابطه عاطفی بلند مدتی به سر می برید، رابطه تان مستحکم تر از قبل خواهد شد و همین موضوع شادی زندگی شما را چند برابر خواهد کرد. مشکلاتی را که به تازگی با آنها دست و پنجه نرم می کنید نیز تماما حل خواهند شد. شما فرد لجبازی هستید اما بهتر است در سال پیش رو اشتباهات تان را بپذیرید و سعی کنید که از خودتان شریک ایده آل تری برای رابطه بسازید. در این صورت نیز اطرافیان تان دید مثبت تری نسبت به شما خواهند داشت.

طالع بینی عاشقانه سال 2017 درباره تان چه می گوید؟


بهمن  

اگر مجرد هستید، یک رابطه عاطفی خوب را شروع خواهید کرد که همان گونه که می خواستید، رابطه ای بلند مدت برایتان خواهد بود. درست است که تا به حال رابطه های بلند مدت را تجربه نکردید اما سال 2017 وارد رابطه ای جدی خواهید شد و در نهایت به مراد دلتان می رسید. کلید موفقیت شما در این سال جدیت در تصمیم گیری هایتان است. حتی رابطه شما با خانواده تان نیز نزدیک تر از قبل می شود. اگر هم متاهل اید اما تا به حال فرزندی نداشته اید، سال 2017 زمان خوبی برای این تصمیم بزرگ است.

اسفند

سال 2017 سالی پر از احساس برای اسفندی ها خواهد بود. در روابط عاطفی شما تغییرات محسوسی رخ خواهد داد. اگر مجرد هستید و فردی را زیر نظر دارید، از تصمیم تان عقب نکشید و پا پیش بگذارید. گشاده رو و صادق باشید تا دیگران نیز جذب تان شوند. اگر هم در رابطه ای هستید، در این سال تمام تلاش خود را بکنید تا رابطه ای مستحم تر بسازید. روحیه مثبتی که از رابطه تان به دست خواهید آورد، بر دیگر زمینه های زندگی تان نیز تاثیری مثبت خواهد گذاشت.

منبع : برترینها جامع ایران بانو طالع بینی سال ۲۰۱۷ درباره تان چه می گوید؟ ایران بانو دی ۲۱, ... در ماه نوامبر اتفاقات عاشقانه ای برایتان خواهد افتاد که در ماه دسامبر به اوج خود می رسند. شانس در این سال ... هرلحظه، طالع بینی عاشقانه سال 2017 درباره تان چه می گوید؟ روابط عاطفی در زندگی همه ما اهمیت دارد و می تواند روی جنبه های دیگر زندگی مان نیز تاثیرگذار باشد آیا متاهل اید مجرید یا که از عشق زندگی تان جدا شده ... طالع بینی و فال سال 2017 میلادی | طالع بینی سال 1396 شمسی - دانلود ... فال,سال 2017,طالع بینی سال 1396,طالع بینی سال 2017,طالع بینی سال 96 ... در این فصل عاشقانه، آنها مثل یک آهنربا جنس مخالف را جذب خواهند کرد. ... طالع بینی به شما توصیه می کند که اعضای خانواده تان را فراموش نکنید. ... طالع بینی ۲۰۱۷ جوزا می گوید که آنها از لحظات زیادی با یک فرد از جنس مخالف لذت خواهند برد. فال سال 2017 برای ماههای مختلف - وهاران طالع بینی سال ۲۰۱۷ در زمینه روابط رمانتیک و عاشقانه برای شما سالی پر .... و به فرد مورد علاقه تان اجازه دهید در هر شرایطی آنچه که می گوید را انجام دهد. طالع بینی سال 2017 طالع بینی سال ۱۳۹۶ - روزگار طالع بینی سال ۲۰۱۷ در زمینه روابط رمانتیک و عاشقانه برای شما سالی پر هیجان و سرشار ..... بنابراین شور و حرارت شما در روابط عاطفی تان بالا می گیرد،بهتر است آن را ... طالع بینی سال 2016 درباره تان چه می گوید؟ - کلوب طالع بینی سال 2016 درباره تان چه می گوید؟ ... http://www.tip-tap.ir/1395/08/15/طالع-بینی-سال-2017-درمورد-تو-چی-میگه.html ... پاشنه بلند دخترونه طراحی دوستت دارم (عاشقانه) برای تمام اسم ها رنگ سال 96 چیست – رنگ سال 1396 آلبوم ... طالع بینی سال 2016 درباره تان چه می گوید؟ - کلوب طالع بینی سال 2016 درباره تان چه می گوید؟ ... http://www.tip-tap.ir/1395/08/15/طالع-بینی-سال-2017-درمورد-تو-چی-میگه.html ... تصاویر و تکست های جدید عاشقانه 2016 آلبوم زیباترین و جدیدترین عکسهای سلنا گومز مهمترین دلایل ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :