مرسدس ای ام جی gt r مدل 2017 | عکس

تاریخ انتشار پست : 1395-3-13 دسته : دانستنی های علمی
تصویر اینجا گورستان مرسدس بنز است

یک نسخه مخصوص پیست از amg gt که اشتیاق بیشتری برای حضور در مسابقات دارد. سطح قدرت بالاتر، یک شاسی بازنگری شده، یک بدنه عریض تر با طراحی منحصر به فرد در جلو و عقب، و یک بال عقب برجسته، از جمله قابلیت های خاص این مدل هستند.


وب سایت پدال: یک نسخه مخصوص پیست از amg gt که اشتیاق بیشتری برای حضور در مسابقات دارد. سطح قدرت بالاتر، یک شاسی بازنگری شده، یک بدنه عریض تر با طراحی منحصر به فرد در جلو و عقب، و یک بال عقب برجسته، از جمله قابلیت های خاص این مدل هستند.

بنز, مرسدس ای ام جی gt r, خودرو

ماشین مسابقه ای, مرسدس amg gt, تکنولوژی, بنز, مرسدس ای ام جی gt r, خودرو


اهمیت مرسدس -ای ام جی gt r

همانند نسخه قبلی گالوینگ sls که روند مشابهی را طی کرده، amg gt r نیز مدل gt را از یک «گرند تورر» به یک سوپرماشین بزرگ و نسبتاً سنگین تبدیل کرده است. مدل gt r نخستین نمونه از یک سری سالانه نسخه های ویژه ای است که در دوره ۷ ساله عمر  gt انتظار می رود.

بنز, خودرو, مرسدس amg gt


پلتفرم

مدل gt r نیز مشابه مدل پایه، بر اساس پلتفرم آلومینیومی ساخته خواهد شد؛ پلتفرمی که یک نسخه تکامل یافته از معماری sls خواهد بود.

ماشین مسابقه ای, خودرو, مرسدس amg gt


پیشرانه

gt r یک نسخه ارتقا یافته از موتور دو توربوشارژر ۴ لیتری v-8 دریافت می کند که برایش قدرتی در حدود ۵۵۰ اسب بخار به همراه خواهد داشت. احتمالاً نسخه های ویژه این مدل در آینده، از مرز ۶۰۰ اسب بخار عبور خواهند کرد.

مرسدس amg gt, مرسدس ای ام جی gt r, بنز


ماشین مسابقه ای, بنز, خودرو


رقبا

آکورا nsx، آئودی r8 v-10، فراری 488gtb، لامبورگینی اوراکان، مک لارن 570s، پورشه 911 gt3 rs از رقیبان اصلی ای ام جی gt r به شمار می روند.

مرسدس amg gt, خودرو, ماشین مسابقه ای


مرسدس amg gt, بنز, مرسدس ای ام جی gt r


مشکلات پیش رو

احتمالاً هیچ چیز. در واقع، تنها در صورتی این برنامه انجام نمی شود که که ای ام جی این نسخه های با سطح عملکرد بالا را تولید نکند و شکل قدیمی این خودروهای اسپورتش را حفظ کند. البته تمام شرایط نشان می دهد که چنین چیز تراژیکی اتفاق نخواهد افتاد. amg می تواند هر کدام gt r هایی را که تولید می کند، به راحتی به فروش برساند.

تکنولوژی, ماشین مسابقه ای, مرسدس amg gt


مرسدس ای ام جی gt r, خودرو, تکنولوژی


زمان ورود به بازار و قیمت احتمالی

مدل gt r در جشنواره سرعت گود وود در ماه ژوئن رونمایی می شود و احتمالاً قیمتی نزدیک به ۲۰۰ هزار دلار خواهد داشت.

مرسدس ای ام جی gt r, تکنولوژی, ماشین مسابقه ای


رونمایی از نسخه طویل مرسدس کلاس E

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :