طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیبی ام و M2 برنده بهترین طراحی جدید 2016

بی ام و M2 برنده بهترین طراحی جدید 2016

با بهترین برندهای کت و شلوار در سال 2015 آشنا شوید

ب ام و M2 کوپه طبق نظرسنجی صورت گرفته توسط auto motor und sport در آلمان و در بخش خودروهای کامپکت به عنوان بهترین خودرویی جدید با بهترین طراحی در سال 2016 انتخاب شده است.

وب سایت پدال - شاهین احمدزاده: ب ام و M2 کوپه طبق نظرسنجی صورت گرفته توسط auto motor und sport در آلمان و در بخش خودروهای کامپکت به عنوان بهترین خودرویی جدید با بهترین طراحی در سال 2016 انتخاب شده است. در مجموع 34.3 درصد رأی ها به این خودرو اختصاص پیدا کرده و بنابراین ب ام و می تواند پیروزی های پی درپی خود را جشن بگیرد چراکه مدل سری 1 نیز سال گذشته در همان کلاس در رده ی اول قرار گرفته بود.

ب ام و, کوپه, خودرو, M برنده بهترین طراحی

خودرو, ب ام و, کوپه


در این برنامه که برای شانزدهمین بار برگزار شده 18229 نفر کمپانی کرده اند. خواننده ها از بین 115 خودروی ارائه شده در 12 ماه گذشته حق انتخاب داشته اند. مدل های متفاوت در 10 کلاس جداگانه دسته بندی شده اند و رأی ها از 9 ژوئن تا 24 جولای جمع آوری می شوند. هر خواننده می تواند در یک کلاس تا 4 رأی داشته باشد. دو رأی برای مدل هایی که به صورت ویژه موفق در نظر گرفته شده اند و دو رأی نیز برای مدل هایی که کمترین علاقه را دارند. برنده ها بعد از جمع بندی نتایج سگمنت ها اعلام می شوند.

خودرو, کوپه, ب ام و, M برنده بهترین طراحی


طراحی و ایده ی پنهان در نخستین مدل M2 کوپه از ریشه های تاریخی بخش M ب ام و گرفته شده است. این خودرو اسپورت بودن و طراحی دیفرانسیل عقب کلاسیک را با حس دقت و چابکی یک خودروی M مدرن ترکیب کرده است. شکل خاص جلو و عقب این خودرو جریان هوا و آئرودینامیک را در حد بهینه ایجاد کرده است. سیستم تعلیق با تنظیمات اسپورت و پیشرانه ی 6 سیلندر خطی توربوی قدرتمند پرفورمنسی نفس گیر را به ارمغان آورده است.

ب ام و, خودرو, کوپه, M برنده بهترین طراحی


نگاهی کوتاه به سادگی نشان می دهد که ب ام و M2 عضوی برجسته از خانواده ی M ب ام و است و در ظاهر آن شاهد ورودی های بزرگ هوا، پانل های بدنه ی عضلانی و خروجی های اگزوز چهارگانه هستیم.

کوپه, ب ام و, خودرو, M برنده بهترین طراحی

خودرو, کوپه, ب ام و, M برنده بهترین طراحی

ب ام و, کوپه, خودرو, M برنده بهترین طراحی

خودرو, کوپه, ب ام و, M برنده بهترین طراحی

کوپه, ب ام و, خودرو, M برنده بهترین طراحی

ب ام و, خودرو, کوپه, M برنده بهترین طراحی

بهترین طراحی خطای بصری 2016 | فیلم
برچسب ها: , ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات