مینی کراس اوور جک S1 آماده عرضه در چین

تاریخ انتشار پست : 1395-9-24 دسته : دانستنی های علمی

جک S1 آمادهٔ عرضه به بازار چین است. این مینی کراس اوور بسیار کوچک اواخر ماه جاری در بازار چین عرضه خواهد شد و قیمتی آن بین 60 هزار یوآن (8,700 دلار) تا 80,000 یوآن (11,600 یوآن) متغیر خواهد بود. البته احتمالاً نام آن به S2 مینی تغییر پیدا خواهد کرد.


وب سایت پدال: شرکت چینی JAC یا با تلفظی که در ایران مصطلح است جک، کراس اوور بسیار کوچک جدیدی را با نام S1 برای نخستین بار در ماه آوریل (فروردین) رونمایی کرد که آمادهٔ تولید به نظر می رسید اما بعد ازآن خبری از S1 نشد. سبعد جک این خودرو را در هیچ نمایشگاهی معرفی نکرد و حالت پروژهٔ آن مشخص نبود.

مینی کراس اوور جک S1 آماده عرضه در چین

مینی کراس اوور, خودرو, جک

اما الآن خبر رسیده است که جک S1 آمادهٔ عرضه به بازار چین است. این مینی کراس اوور بسیار کوچک اواخر ماه جاری در بازار چین عرضه خواهد شد و قیمتی آن بین 60 هزار یوآن (8,700 دلار) تا 80,000 یوآن (11,600 یوآن) متغیر خواهد بود. البته احتمالاً نام آن به S2 مینی تغییر پیدا خواهد کرد.

مینی کراس اوور جک S1 آماده عرضه در چین


S1 در جلو دارای جلوپنجره مشابه دیگر کراس اوورهای جک است که البته در این قسمت شاهد شباهت هایی با محصولات هیوندای هستیم. برای افزایش نمای کراس اوور مانند در S1، ریل هایی روی سقف آن نصب شده و ستون C هم به رنگ مشکی درآمده است. نمای کلی قسمت عقب هم مشابه نسل های قبلی تویوتا رافور طراحی شده است. در این قسمت چرخ زاپاس روی درِ صندوق نصب شده و در به سمت چپ باز می شود. تزئینات کرومی روی سپر هم جذاب به نظر می رسند.

مینی کراس اوور جک S1 آماده عرضه در چین


مینی کراس اوور جک S1 آماده عرضه در چین


مینی کراس اوور جک S1 آماده عرضه در چین


فضای داخلی S1 نیز طراحی مدرنی دارد که با استفاده از رنگ قرمز در قسمت های متفاوت آن جالب و جوان پسند به نظر می رسد. یک صفحه نمایش هم به صورت ایستاده در بالای داشبورد نصب شده است که البته کمی کوچک به نظر می رسد.

مینی کراس اوور جک S1 آماده عرضه در چین


جک S1 مجهز به یک پیشرانهٔ 1.3 لیتری چهار سیلندر بنزینی با 100 اسب بخار قدرت و 126 نیوتن متر گشتاور است که این نیرو از طریق یک گیربکس پنج سرعتهٔ دستی به چرخ های جلو انتقال پیدا می کند. این خودرو ابعاد بسیار کوچکی برابر با 3.77 متر طول، 1.68 متر عرض و 1.77 متر ارتفاع دارد و فاصلهٔ محوری آن 2.39 متر است.

مینی کراس اوور جک S1 آماده عرضه در چین


منبع : برترینهامینی کراس اوور جک S1 آماده عرضه در چین - جستجوگر اخبار تی نیوز tnews.ir/news/c22076050709.html اما حالا خبر رسیده است که جک S1 آمادهٔ عرضه به بازار چین است. این مینی کراس اوور بسیار کوچک اواخر ماه جاری در بازار چین عرضه خواهدشد و قیمتی آن ... مینی کراس‌اوور جک S1 آماده عرضه در چین - خبر 24 www.khabar-24.com/.../مینی+کراس+اوور+جک+s1+آماده... جک S1 آمادهٔ عرضه به بازار چین است. این مینی کراس‌اوور بسیار کوچک اواخر ماه جاری در بازار چین عرضه خواهد شد و قیمتی آن بین 60 هزار یوآن (8700 دلار) ... هرلحظه، مینی کراس‌اوور جک S1 آماده عرضه در چین harlahze.com/...فناوری/مینی-کراس-اوور-جک-s1-آماده-ع... جک S1 آمادهٔ عرضه به بازار چین است. این مینی کراس‌اوور بسیار کوچک اواخر ماه جاری در بازار چین عرضه خواهد شد و قیمتی آن بین 60 هزار یوآن (8,700 ... مینی کراس‌اوور جک S1 آماده عرضه در چین baznashr24.com/.../مینی+کراس+اوور+جک+s1+آماده+عر... جک S1 آمادهٔ عرضه به بازار چین است. این مینی کراس‌اوور بسیار کوچک اواخر ماه جاری در بازار چین عرضه خواهد شد و قیمتی آن بین 60 هزار یوآن (8700 دلار) ... مینی کراس اوور جک s1 آماده عرضه در چین - بازنشر 24 baznashr24.com/search/?...مینی+کراس+اوور+جک+s1+آ... جک S1 آمادهٔ عرضه به بازار چین است. این مینی کراس‌اوور بسیار کوچک اواخر ماه جاری در بازار چین عرضه خواهد شد و قیمتی آن بین 60 هزار یوآن (8700 دلار) تا 80000 یوآن ... مینی کراس‌اوور جک S1 آماده عرضه در چین www.24khabar.com/.../مینی-کراس‌اوور-جک-S1-آماده-عر... شرکت چینی JAC یا با تلفظی که در ایران مصطلح است جک، کراس‌اوور بسیار کوچک جدیدی را با نام S1 برای اولین بار در ماه آوریل (فروردین) رونمایی کرد که آمادهٔ تولید ... مینی کراس‌اوور جک S1 آماده عرضه در چین - لیست اخبار newslist.ir › اخبار › علم و فناوری › برترین ها جک S1 آمادهٔ عرضه به بازار چین است. این مینی کراس اوور بسیار کوچک اواخر ماه جاری در بازار چین عرضه خواهد شد و قیمتی آن بین 60 هزار یوآن (8,700 ... مینی کراس‌اوور جک S1 آماده عرضه در چین / جک S1 آمادهٔ عرضه به بازار چین ... wwwkhabar.ir/10820483 جک S1 آمادهٔ عرضه به بازار چین است. این مینی کراس‌اوور بسیار کوچک اواخر ماه جاری در بازار چین عرضه خواهد شد و قیمتی آن بین 60 هزار یوآن (8700...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :