آپدیت اندروید 7.1.1 برای نکسوس 6

تاریخ انتشار پست : 1395-10-8 دسته : دانستنی های علمی

جذاب است بدانید با وجود این که اندروید 7.1.1 ماه گذشته برای گوشی های سازگار نکسوس و پیکسل عرضه شد اما نکسوس 6 فعلاً از قافله عقب مانده است.


وب سایت فارنت - علی ارغوان: جذاب است بدانید با وجود این که اندروید 7.1.1 ماه گذشته برای گوشی های سازگار نکسوس و پیکسل عرضه شد اما نکسوس 6 فعلاً از قافله عقب مانده است.

آپدیت اندروید 7.1.1 برای نکسوس 6

اندروید 7.1.1, نکسوس, بروزرسانی, گوشی

اگر از کاربران نکسوس 6 هستید حتماً به خاطر دارید گوگل آپدیت اندروید 7 را نیز دیرتر از سایر نکسوس ها برای این گوشی عرضه کرد. نکسوس 6 گوشی غول آسای ساخت موتورولا الآن بیش از 2 سال عمر دارد و برخی تصور می کردند گوگل پشتیبانی نرم افزاری از این گوشی را به اتمام رسانده اما خوشبختانه گوگل عرضه آپدیت اندروید 7.1.1 را برای این گوشی تأیید کرده است.

گوگل در این زمینه و در پاسخ به وب سایت AndroidPolice می گوید: «متأسفانه ما یک باگ نرم افزاری مختص نکسوس 6 را در دقیقه آخر کشف کردیم و همین عامل باعث تأخیر در عرضه آپدیت اندروید 7.1.1 شد. ما این مشکل را رفع کرده ایم و آپدیت را در اوایل ژانویه منتشر خواهیم کرد.»

همان طور که می دانید اوایل ژانویه به معنای همین دی ماه است و اگر از کاربران نکسوس 6 هستید می توانید انتظار داشته باشید تا ظرف یک دو هفته آینده به آخرین نسخه از اندروید آپدیت شوید. البته گوگل اخیراً چندان در عرضه آپدیت هایش منظم عمل نکرده و حتی این احتمال وجود دارد که عرضه این آپدیت یک بار دیگر به تأخیر بیفتد. همچنین گفتنی است با دوساله شدن نکسوس 6 نباید منتظر دریافت آپدیت دیگری به جز آپدیت های امنیتی ماهانه برای این گوشی باشید.

منبع : برترینها است بدانید با وجود این که اندروید 7.1.1 ماه گذشته برای گوشی های سازگار نکسوس و پیکسل عرضه شد اما نکسوس 6 فعلاً از قافله عقب مانده است. آپدیت اندروید 7.1.1 برای نکسوس 6 جالب است بدانید با وجود این که اندروید 7.1.1 ماه گذشته برای گوشی های سازگار نکسوس و پیکسل عرضه شد اما نکسوس 6 فعلاً از قافله عقب مانده است. آپدیت اندروید 7.1.1 برای نکسوس 6 - صفحه نخست اینترنت شما جالب است بدانید با وجود این که اندروید 7.1.1 ماه گذشته برای گوشی های سازگار نکسوس و پیکسل عرضه شد اما نکسوس 6 فعلاً از قافله عقب مانده است. Bugs push Android 7.1.1 update for Nexus 6 to early Jan 2017 ... The Nexus 6 lives on for at least one more version of Android. Official Android 7.1.1 update will come to the Nexus 6 in early January The Nexus 6 is the oldest still-supported Nexus device, after the beloved Nexus 5 was denied an official update to Android 7.0. Although the N6 ... آپدیت اندروید 7.1.1 برای نکسوس 6 تا پایان ماه از راه می رسد - فارنت جالب است بدانید با وجود این که اندروید 7.1.1 ماه گذشته برای گوشی های سازگار نکسوس و پیکسل عرضه شد اما نکسوس 6 فعلاً از قافله عقب مانده است. آپدیت اندروید 7.1.1 برای نکسوس 6 | خبر فارسی آپدیت اندروید 7.1.1 برای نکسوس 6. وب سایت فارنت - علی ارغوان: جالب است بدانید با وجود این که اندروید 7.1.1 ماه گذشته برای گوشی های سازگار نکسوس و پیکسل ... آپدیت اندروید 7.1.1 برای نکسوس 6 تا پایان ماه از راه می رسد | خبر فارسی آپدیت اندروید 7.1.1 برای نکسوس 6 تا پایان ماه از راه می رسد. جالب است بدانید با وجود این که اندروید 7.1.1 ماه گذشته برای گوشی های سازگار نکسوس و پیکسل عرضه ... Android 7.1.1 Nougat update for Google Nexus 6 to be released in ... Android 7.1.1 Nougat is probably the last significant software update that the Motorola-made Nexus 6 is getting... اندروید 7.1.1 برای (نکسوس 6)nexus 6 از راه رسید | شهر ای تی | اگر از کاربران نکسوس ۶ هستید حتماً به خاطر دارید گوگل آپدیت اندروید ۷ را نیز دیرتر از سایر نکسوس ها برای این گوشی عرضه کرد. نکسوس ۶ گوشی ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :