مشخصات گوشی پدر اندروید به بیرون درز کرد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-26 دسته : دانستنی های علمی

اندی روبین قرار است برای شرکتی به اسم Essential Products یک گوشی هوشمند کاملا جدید طراحی کند. این شرکت از کارمندان سابق گوگل، سامسونگ و اپل تشکیل شده است و ۴۰ نفر در آن مشغول به کار هستند. به تازگی اطلاعات بیشتری از گوشی «پدر اندروید» منتشر شده اند.مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: دیروز بود که برای تان از «اندی روبین» و تصمیم اش برای ساخت یک گوشی جدید گفتیم. اندی روبین که با لقب «پدر اندروید» هم شناخته می شود، خالق این سیستم عامل گوگل است. او قرار است برای شرکتی به اسم Essential Products یک گوشی هوشمند کاملا جدید طراحی کند. این شرکت از کارمندان سابق گوگل، سامسونگ و اپل تشکیل شده است و ۴۰ نفر در آن مشغول به کار هستند. به تازگی اطلاعات بیشتری از گوشی اندی روبین منتشر شده اند.

مشخصات گوشی پدر اندروید به بیرون درز کرد

پدر اندروزید, اندی روبین, اندروید, گوشی

شنیده ایم که گوشی جدیدی که خالق اندروید می سازد، یک صفحه ی نمایش بدون قاب دارد و از نظر مشخصات هم با پرچم دارهای بزرگ صنعت موبایل برابری می کند. این گوشی قرار است در مقابل رقبایی مثل سری گوشی های Galaxy S سامسونگ، آیفون اپل و پیکسل قرار گیرد. ظاهرا گوشی شرکت Essential Products یک صفحه ی نمایش ۵٫۵ اینچی دارد و این صفحه، قابلیتی مثل ۳D Touch اپل دارد و حساس به فشار است.

مشخصات گوشی پدر اندروید به بیرون درز کرد


به نظر می رسد که گوشی اندی روبین روی بنچمارک Geekbench تست شده باشد. اخیرا نتایج بنچمارک یک گوشی به اسم Essential FIH-PM1 را دیده ایم و تصور می کنیم که این گوشی، همانی باشد که اندی روبین می سازد.

می توانیم ببینیم که گوشی شرکت Essential Products یک چیپ ست اسنپ دراگون ۸۳۵ دارد و چهار گیگابایت حافظه ی رم در آن قرار داده شده. از سه حرف FIH هم می توانیم حدس بزنیم که فاکس کان مسوولیت ساخت گوشی را برعهده دارد.

در ادامه می توانید نتیجه ی بنچمارک این گوشی را ببینید.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :