انتشار اندروید 7 برای خانواده اکسپریا زد 5

تاریخ انتشار پست : 1395-10-28 دسته : دانستنی های علمی

گوشی های هوشمند سری اکسپریا Z5 سونی شامل Z5، Z5 Compact و Z5 Premium از جمله محصولاتی هستند که سونی پیش از این ها وعده عرضه اندروید 7.0 نوگت را برایشان داده بود. بعد از انتشار این به روزرسانی برای گوشی های X Performance، XZ و بعد از آن X و X Compact الآن نوبت به عرضه جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید برای سری اکسپریا زد 5 رسیده است.وب سایت فارنت - حسن کریمی: شرکت سونی به روزرسانی اندروید 7.0 را برای سری اکسپریا زد 5 عرضه کرد.

گوشی های هوشمند سری اکسپریا Z5 سونی شامل Z5، Z5 Compact و Z5 Premium از جمله محصولاتی هستند که سونی پیش از این ها وعده عرضه اندروید 7.0 نوگت را برایشان داده بود. بعد از انتشار این به روزرسانی برای گوشی های X Performance، XZ و بعد از آن X و X Compact الآن نوبت به عرضه جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید برای سری اکسپریا زد 5 رسیده است.

انتشار اندروید 7 برای خانواده اکسپریا زد 5

ماندروید 7, اکسپریا z, آپدیت

این به روزرسانی در قالب آپدیت OTA در حال حاضر برای اکسپریا زد 5 و زد 5 پرمیوم عرضه شده است. انتظار می رود نسخه زد 5 کامپکت هم به زودی این آپدیت را دریافت کند. به روزرسانی جدید در قالب فایلی با حجم 1.2 گیگابایت روی گوشی کاربران ظاهر خواهد شد و نسخه نرم افزاری گوشی های سری اکسپریا زد 5 را به 32.3.A.0.372 تغییر خواهد داد.

انتشار اندروید 7 برای خانواده اکسپریا زد 5


به روزرسانی اندروید 7.0 نوگت بهینه سازی باتری، اضافه شدن لانچر جدید اکسپریا که Google Now در آن ادغام شده، کلید تایمر برای دوربین، پشتیبانی از ویژگی نمایش چند پنجره ای یا مالتی ویندو و تمامی ویژگی های اندروید نوگت را برای کاربران به همراه خواهد داشت.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :