گلکسی S8 گوشی گران قیمتی خواهد بود

تاریخ انتشار پست : 1395-12-3 دسته : دانستنی های علمی

به نظر می رسد که سال ۲۰۱۷ را گوشی های گران قیمت به خودشان اختصاص داده اند. گفته شده که آیفون ۸ نزدیک به ۱۰۰۰ دلار قیمت خواهد داشت و الآن شایعات به این موضوع اشاره می کنند که گلکسی S8 شرکت سامسونگ هم قیمت بالایی دارد.مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: به نظر می رسد که سال ۲۰۱۷ را گوشی های گران قیمت به خودشان اختصاص داده اند. گفته شده که آیفون ۸ نزدیک به ۱۰۰۰ دلار قیمت خواهد داشت و الآن شایعات به این موضوع اشاره می کنند که گلکسی S8 شرکت سامسونگ هم قیمت بالایی دارد.

گلکسی S8 گوشی گران قیمتی خواهد بود


این شایعه از کشور چین به بیرون درز کرده و می گوید که گلکسی S8 با قیمت نزدیک به ۶۰۸۸ یوان راهی بازار می شود. لازم به ذکر است که گوشی گلکسی S7 با قیمت ۴۸۸۸ یوان در کشور چین به فروش می رسد. در واقع باید به این موضوع اشاره کنیم که گلکسی S8 به احتمال عمده با قیمت ۸۸۵ دلار در کشورهای دیگر عرضه می شود. سامسونگ در حال حاضر گوشی گلکسی S7 را با قیمت ۷۱۰ دلار در سایر کشورها می فروشد.

البته قیمت گلکسی S8 در کشورهای متفاوت مختلف خواهد بود و قابلیت های اقتصادی روی تعیین قیمت این محصول تاثیر بسیار زیادی دارند. باید به این موضوع هم اشاره کنیم که سامسونگ اعلام کرد که گلکسی S8 را با ۵۰ درصد تخفیف به افرادی که گلکسی نوت ۷ خریده بودند، می فروشد.

سامسونگ قصد دارد دو گوشی Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus را در فروردین ماه معرفی و راهی بازار کند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :