طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیآیا اپل قصد خرید خودروسازی مک لارن را دارد؟

آیا اپل قصد خرید خودروسازی مک لارن را دارد؟

رونمایی از جدیدترین مدل خودروی «مک لارن»

به تازگی Financial Times در نقل ازی از علاقه اپل به خرید کمپانی خودروسازی انگلیسی مک لارن خبر داده است.

وب سایت فارنت - علی ارغوان: پروژه خودروی اپل سال هاست که بر سر زبان ها افتاده اما به نظر می رسد این رؤیا هنوز تا تبدیل شدن به واقعیت فاصله زیادی دارد. به تازگی Financial Times در نقل ازی از علاقه اپل به خرید کمپانی خودروسازی انگلیسی مک لارن خبر داده است.

خودرو, خودروی اپل, خودرو, آیا اپل قصد خرید خودروسازی مک لارن

مک لارن, خودروی اپل, اپل, خودرو


کمپانی بریتانیایی مک لارن سازنده خودروهای سوپرخودروهایی است که احتمالاً آن ها را بیشتر در بازی های مسابقه ای Need for Speed دیده اید؛ این کمپانی همچنین دارای یکی از بهترین تیم های مسابقات فرمول 1 هم هست و الآن به نقل از نیویورک تایمز و فایننشال تایمز اپل قصد خرید آن را دارد. ارزش فعلی مک لارن در حال حاضر چیزی بین 1.3 تا 2 میلیارد دلار تخمین زده می شود و طبق این نقل از اپل قصد خرید یک جا و یا سرمایه گذاری استراتژیک در این کمپانی را دارد.

با این وجود مک لارن بعد از پخش این شایعه با انتشار بیانیه ای موضوع را تکذیب کرده است: «ما در حال حاضر هرگونه مذاکره توسط اپل در مورد هرگونه سرمایه گذاری را تکذیب می کنیم.»

با وجود این که این بیانیه کاملاً صریح شایعات را تکذیب کرده اما از آن جا که در آن از فعل حال استفاده شده بعید نیست پیش از این مذاکراتی در این زمینه صورت گرفته باشد که به نتیجه خاصی هم نرسیده است. با این وجود یکی دیگر از منابع ناشناس در این خودروسازی این شایعات را با قاطعیت حتی بیشتری تکذیب کرده است.

به هر حال بعد از سال ها شایعه در مورد ساخت خودروی اپل و از آن جا که تسلا توانسته در زمینه خودروهای الکتریکی به موفقیت های خوبی رسیده و زمینه را هموار کند سرمایه گذاری این کمپانی در مک لارن می توانست امیدها را زنده نگه دارد. هرچند که به نظر می رسد حداقل اپل کنونی و مدیرعامل آن تیم کوک علاقه ای به ورود به این بازار ندارند.

آیا فروشگاه اینترنتی آمازون مشتریان را به سمت خرید کالاهای گرانتر سوق می دهد؟
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات