طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیآیفون 7 با روکش طلای 24 عیار!

آیفون 7 با روکش طلای 24 عیار!

عکس های ی از آیفون۷ با روکش طلای 24 عیار

یک کمپانی ویتنامی که در زمینه عرضه محصولات تجملاتی فعالیت دارد، تصاویر جدیدی از آیفون 7 با روکش طلای 24 عیار را منتشر کرده که می تواند توجه تک به تک علاقه مندان محصولات اپل را به خود جلب کند.

وب سایت گجت نیوز - محمد قاسمی: Karalux نام شرکتی ویتنامی ست که در زمینه شخصی سازی و عرضه محصولات تجملاتی، ابر خودروها و گوشی های هوشمند فعالیت دارد. در سال های گذشته شاهد عرضه نسخه ای از گوشی های هوشمندی همچون گلکسی نوت 4، گلکسی نوت 5، آیفون 6، آیفون 6 اس و 6 اس پلاس با روکش طلا از سوی این کمپانی بوده ایم و الآن نوبت به پرچم داران جدید اپل رسیده است. اخیرا Karalux تصاویر جدیدی از آیفون 7 با روکش طلای 24 عیار را منتشر کرده که می تواند توجه تک به تک علاقه مندان محصولات اپل را به خود جلب کند.

طلا, روکش طلا, گوشی, آیفون روکش طلای عیار!

آیفون 7, گوشی, اپل, طلا, روکش طلا


اگر پیش از این یکی از پرچم داران جدید اپل را خریداری کرده اید، مهندسین این کمپانی می توانند شکلی تجملاتی به آیفون جدید شما با روکشی از طلای 24 عیار ببخشند. همچنین اگر صاحب رنگ مشکی از این گوشی هوشمند هستید، می توانید از طلای سیاه استفاده کنید.

طبق گفته مهندسین Karalux، تمام پروسه کشیدن این روکش طلا، تنها 8 ساعت زمان می برد. همچنین به منظور محافظت بیشتر از این روکش، یک لایه نانو روی گوشی کشیده می شود تا در صورت برخورد با لباس، هیچ آسیبی به آن در طولانی مدت نرسد. علاوه بر این، لوگوی آیفون نیز در بخش پشتی دستگاه، از الماس پوشیده خواهد شد.

اپل, گوشی, اپل, آیفون روکش طلای عیار!متخخصین این کمپانی می توانند به درخواست کاربران، نام و یا عکس دلخواه را نیز در قسمت پشتی این دستگاه حک کنند، کاری که البته دستمزد جداگانه خود را دارد. شاید برخی از کاربران بخواهند با حک کردن نام همسر خود بر پشت آیفون 7 یا 7 پلاس، یک هدیه فراموش نشدنی را شریک زندگی شان بدهند. البته باید بگوییم که این هدیه می تواند هزینه بالایی نیز داشته باشد و قیمت پایه ای که برای یک آیفون 7 با حافظه 32 گیگابایتی با روکشی از طلای 24 عیار در نظر گرفته شده، 1900 دلار است. همچنین سقف مبلغ پرداختی کاربران، 2700 دلار و برای آیفون 7 پلاس 256 گیگابایتی با روکش طلای 24 عیار خواهد بود.

طلا, اپل, روکش طلا, آیفون روکش طلای عیار!


اپل, طلا, آیفون 7, آیفون روکش طلای عیار!

آیفون 7 با روکش طلای 24 عیار
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات