طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیآیفون 7 از راه نرسیده، جیلبریک شد

آیفون 7 از راه نرسیده، جیلبریک شد

بدون جیلبریک کردن آیفون 6 را دوسیم کارته کنید +آموزش

حتی یک هفته هم از ورود آیفون ۷ به بازار نمی گذرد و این گوشی، از سوی یک هکر و محقق امنیتی، جیلبریک شده است.

مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: حتی یک هفته هم از ورود آیفون ۷ به بازار نمی گذرد و این گوشی، از سوی یک هکر و محقق امنیتی، جیلبریک شده است. «لوکا تدسکو» (Luca Tedesco) در حساب کاربری توییترش عکسی از آیفون ۷ با سیستم عامل iOS 10 منتشر کرده است که روی آن، Cydia اجرا شده است.

آیفون 7, جیلبریک, گوشی, آیفون نرسیده جیلبریک

جیلبریک, اپل, گوشی, آیفون 7


همانطور که می توانید در عکس زیر ببینید، Cydia نقل از داده است که یک «آیفون ۹٫۳» (آیفون ۷ سیاه مات) با سیستم عامل iOS 10.0.1 جیلبریک شده است.

آیفون 7, اپل, جیلبریک, آیفون نرسیده جیلبریکنکته ی مهم این است که لوکا تدسکو، این هکر ایتالیایی، گفته که جیلبریک آیفون را برای خودش نگه می دارد و قصد عرضه ی آن را ندارد؛ یعنی اگر کاربر آیفون ۷ هستید و می خواهید گوشی تان را جیلبریک کنید، باید کمی بیشتر منتظر بمانید. البته همینکه کسی توانسته آیفون ۷ را به این زودی جیلبریک کند، یعنی دیگران هم به زودی موفق خواهند شد این گوشی را هک و جیبلریک آن را عرضه کنند.

جیلبریک آیفون به توسعه دهندگان اجازه می ًدهد تا عمیق تر به سخت افزار قوی این گوشی دسترسی داشته باشند و هم چنین بتوانند اپ ها را خارج از اپ استور اپل روی آیفون نصب کنند. بسیاری از محدودیت های نرم افزاری آیفون، با جیلبریک کردن این گوشی و نصب توییک ها برطرف می شوند.

5 دلیل برای جیلبریک کردن آیفون
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات