طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیعکس های انتشار اولین از خودرو جدید استون مارتین

عکس های انتشار اولین از خودرو جدید استون مارتین

نخستین خودروی برقی به ایران می آید

برای نخستین بار تصاویری از استون مارتین کروکی DB۱۱ منتشر شد و قرار این خودرو در بهار ۲۰۱۸ رونمایی شود.

وب سایت عصر خودرو: برای نخستین بار تصاویری از استون مارتین کروکی DB۱۱ منتشر شد و قرار این خودرو در بهار ۲۰۱۸ رونمایی شود.


استون مارتین, رودستر, خودرو, نخستین خودرو استون مارتین

رودستر, استون مارتین, خودرو


خودرو, استون مارتین, رودستر, نخستین خودرو استون مارتینخودرو, استون مارتین, رودستر, نخستین خودرو استون مارتینبه نقل از اتوگاید، نام رسمی این خودرو استون مارتین DB11 وولانته است. خودروساز انگلیسی سه عکس از این خودرو کروکی را بدون هرگونه پوشش و استتار در فیسبوک خود منتشر کرده است. به نظر می رسد که این خودرو خطوط شیک موجود روی کوپه DB11 را به همراه خواهد داشت.

با توجه به اینکه استون مارتین تنها تصاویری از نمای عقب خودرو را منتشر کرده این احتمال وجود دارد که نمای جلو دستخوش تغییرات گسترده ای نسبت به نسخه کوپه شده و استون مارتین نمی خواهد تا زمان رونمایی، آن را فاش کند. البته این صرفا یک گمانه زنی است.

پیشرانه خودرو احتمالا با نسخه کوپه یکی خواهد بود، به این معنی که موتور جدید 5.2 لیری توربو دوگانه v12 روی این رودستر نیز وجود خواهد داشت.

این موتور 600 اسب بخار نیرو و 516 نیوتن متر گشتاور تولید می کند و به خودرو اجازه می دهد به حداکثر سرعت 320 کیلومتر بر ساعت برسد. صفر تا 100 این خودرو نیز تنها 3.9 ثانیه است.

ابرخودرو استون مارتین وَ ردبول | عکس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات