طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیاوپل کاسکید کروکی 2016 رونمایی شد

اوپل کاسکید کروکی 2016 رونمایی شد

رونمایی از جلد چهارم کتاب "شازده حمام" در یزد

عصر خودرو: کمپانی خودروساز اُپل(زیرمجموعه جنرال موتورز) نسخه بالاتری از خودروی کروکی کاسکید ۲۰۱۶ را معرفی کرد.

وب سایت عصر خودرو: عصر خودرو: کمپانی خودروساز اُپل(زیرمجموعه جنرال موتورز) نسخه بالاتری از خودروی کروکی کاسکید ۲۰۱۶ را معرفی کرد.


خودرو, خودرو, اپل, اوپل کاسکید کروکی رونمایی

خودرو, اپل

به نقل از لفتلین نیوز، "کاسکید سوپریم" در سه رنگ قرمز، سفید و مشکی عرضه شده است. این کروکی زیبا دارای یک جلوپنجره مشکی، روکش آینه مشکی و رینگ های اسپرت 20 اینچی است. یک سری فلاپ کاریهای رنگی نیز بر ظاهر اسپرت خودرو افزوده است.

اپل می گوید، داخل این خودرو با الهام از کابین خیره کننده کانسپت GT طراحی شده است. این الهام گیری شامل دوخت روکش چرم صندلی ها با رنگ قرمز، داشبورد، پنلهای درها، دوخت مشکی دور فرمان و کنسول وسط و تریم مشکی پیانویی هستند. در فهرست آپشن های اپل کاسکید گرمکن صندلی و فرمان سه پره دیده می شود.

اپل, خودرو, اپل, اوپل کاسکید کروکی رونمایی


در نسل جدید این خودرو هیچ تغییری به لحاظ فنی و موتوری نقل از نشده است. اپل کاسکید کروکی در اروپا با موتور توربوشارژ 1.4 لیتری چهار سیلندر با توان خروجی 140 اسب بخار یا موتور 1.6 لیتری توربو با 170 اسب بخار قدرت عرضه خواهد شد.


همچنین یک موتور دو لیتری توربودیزل 170 اسب بخاری نیز در فهرست پیشرانه های موجود برای کروکی جدید اپل دیده می شود. موتور 1.4 لیتری با گیربکس شش دنده دستی و موتور 170 اسب بخاری بنزین سوز با گیربکس شش دنده اتوماتیک عرضه خواهد شد. اپل مدعی شده که کاسکید کروک در تیراژ محدود تولید خواهد شد اما تعداد تیراژ و قیمت آن را اعلام نکرده است. 


خودرو, خودرو, اپل, اوپل کاسکید کروکی رونمایی


اپل, خودرو, اپل, اوپل کاسکید کروکی رونمایی


خودرو, خودرو, اپل, اوپل کاسکید کروکی رونمایی


خودرو, اپل, خودرو, اوپل کاسکید کروکی رونمایی

"آیفون 7 " هفدهم شهریور رونمایی می شود
برچسب ها: ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات