طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیاپلیکیشن پیام رسان Google Allo منتشر شد

اپلیکیشن پیام رسان Google Allo منتشر شد

آیا اینستاگرام اپلیکیشن پیام رسان" Snapchat "را شکست می دهد ؟!

پیام رسانی که گوگل در I/O 2016 وعده داده بود رسما برای پلتفرم اندروید و آی او اس منتشر شد.

وب سایت جی اس ام: پیام رسانی که گوگل در I/O 2016 وعده داده بود رسما برای پلتفرم اندروید و آی او اس منتشر شد. Google Allo تنها برای گفتگوی متنی کاربرد دارد و عملکرد آن مشابه دیگر اپلیکیشن های پیام رسان شناخته شده بازار است.

اینترنت, گوگل, مسنجر, اپلیکیشن پیام رسان Google Allo منتشر

اینترنت, گوگل, مسنجر


اگر به خاطر داشته باشید، در مراسم Google I/O 2016 گوگل از دو پیام رسان جدید رونمایی کرد: اپلیکیشن تماس تصویری Duo که ماه گذشته رسما منتشر شد و اپلیکیشن پیام رسان متنی Allo که الآن امروز رسما در اختیار کاربران قرار گرفته است.


عملکرد Allo شبیه دیگر اپلیکیشن های پیام رسان متنی مانند Whatsapp و Telegram است و برای ایجاد اکانت فقط به شماره تلفن همراه کاربر نیاز دارد. بدین ترتیب برای استفاده از Allo نیازی به داشتن اکانت گوگل نیست و همانند Duo مراحل ثبت نام با تایید شماره تلفن همراه صورت می گیرد.

Allo همچنین به یک دستیار هوشمند بر پایه Google Now مجهز است که می تواند سوالات کاربر را با دستور Google@ پاسخ دهد. این اپلیکیشن، برخلاف Hangouts، از SMS پشتیبانی نمی کند و توسط آن تنها با کاربرانی می توان ارتباط برقرار کرد که Allo را روی گوشی هوشمند خود نصب کرده باشند.

Allo هم اکنون در بیشتر نقاط جغرافیایی روی گوگل پلی استور و اپ استور قرار گرفته و تا ساعات آینده در تمام کشورها قابل دریافت است.

مقایسه محبوب ترین اپلیکیشن های پیام رسان اینترنتی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات