طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیبازگشت سالین S7 LM با 1000 اسب قدرتمند

بازگشت سالین S7 LM با 1000 اسب قدرتمند

بازگشت قدرتمند ایران به بازار نفت

سالین S7 را به یاد می آورید؟ این خودرو یکی از بهترین سوپرکارهایی است که امریکا ساخته است؛ و الآن این خودرو بازمی گردد…

وب سایت پدال - شاهین احمدزاده: سالین S7 را به یاد می آورید؟ این خودرو یکی از بهترین سوپرکارهایی است که امریکا ساخته است؛ و الآن این خودرو بازمی گردد…


خودرو, سالین, خودرو, بازگشت سالین S LM اسب قدرتمند

کوپه, اسپرت, سالین, خودرو


سالین که اصولاً به خاطر تیونینگ موستانگ های متفاوت شناخته شده سوپرکار خود را هنگام عوض شدن هزاره ی میلادی عرضه کرده بود. این خودروی توانا از پیشرانه ای قرارگرفته در میانه ی خودرو که از نوع 8 سیلندر 7 لیتری بوده بهره برده است. این خودرو به حدی نیروی داون فورس تولید می کند که از نظر تئوری راننده می تواند در سرعت 257 کیلومتر در ساعت به صورت برتصویر در سقف تونل حرکت کند.


کوپه, اسپرت, خودرو, بازگشت سالین S LM اسب قدرتمندپیشرانه ی تنفس طبیعی این خودرو با قدرت 550 اسب بخاری می تواند در 3.3 ثانیه سالین را به تندی 96 کیلومتر در ساعت برساند و همچنین سقف سرعت خودرو 354 کیلومتر در ساعت است. حتی نسخه ی توئین توربوی این خودرو با قدرت 750 اسب بخاری طبق گفته های سازنده می تواند به حداکثر سرعت 400 کیلومتر در ساعت دست یابد و شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت آن نیز 2.8 ثانیه است. مسافت 400 متر توسط این خودرو در 10.5 ثانیه طی می شود.

اسپرت, سالین, اسپرت, بازگشت سالین S LM اسب قدرتمند


همه ی این خوبی ها به پایان رسیده اند چراکه سالین ساخت S7 را در سال 2009 متوقف ساخت. برنامه ها برای ساخت خودرویی که S5S رپتور خوانده می شد هیچ گاه به فاز تولید نرسید اما هم اکنون شرکت در نظر دارد S7 را دوباره از بازنشستگی دربیاورد اگرچه که تعداد تولید آن بسیار محدود خواهد بود.

کوپه, خودرو, سالین, بازگشت سالین S LM اسب قدرتمند


این خودرو که S7 LM نام گرفته نسخه ای جدید است که از همان پیشرانه ی 8 سیلندر 7 لیتری توئین توربو استفاده می کند؛ اما این بار قرار بر این است که پیشرانه ی موردنظر خروجی 1000 اسب بخاری یعنی چیزی در حدود دو برابر خروجی نسخه ی اصلی باشد. تنها 7 نمونه از این خودرو به احترام 7 سال پیروزی سالین در سری مسابقات متفاوت آغاز شده از سال 1996 ساخته خواهد شد.

اسپرت, اسپرت, سالین, بازگشت سالین S LM اسب قدرتمندکوپه, خودرو, اسپرت, بازگشت سالین S LM اسب قدرتمنداسپرت, سالین, کوپه, بازگشت سالین S LM اسب قدرتمند


بازگشت باقری به تمرین پرسپولیس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات