طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیخبر خوب برای آن ها که نوت 7 معیوب دارند

خبر خوب برای آن ها که نوت 7 معیوب دارند

خبری خوب برای بیماران پروانه ای

یک خبر خوشحال کننده برای آن دسته از کاربران که قصد دارند گوشی های گلکسی نوت ۷ خود را که در معرض خطر قرار دارد تعویض کنند، منتشر شده است. سامسونگ ۵۰۰ هزار دستگاه گلکسی نوت ۷ امن به ایالات متحده آمریکا ارسال کرده است.

مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: یک خبر خوشحال کننده برای آن دسته از کاربران که قصد دارند گوشی های گلکسی نوت ۷ خود را که در معرض خطر قرار دارد تعویض کنند، منتشر شده است. سامسونگ ۵۰۰ هزار دستگاه گلکسی نوت ۷ امن به ایالات متحده آمریکا ارسال کرده است.

گلکسی نوت 7, سامسونگ, گوشی, خبر خوب نوت معیوب

گلکسی نوت 7, گوشی, سامسونگ

یکی از مشکلات سامسونگ در پیش برد این فرایند این بود که برای حمل و نقل گوشی های معیوب با موانعی مواجه شده بود چون سرویس هایی که خدمات هوایی عرضه می کنند حمل و نقل این مدل های معیوب که خطر آتش گرفتن داشتند را نمی پذیرفتند اما ظاهرا بلاخره گوشی های معیوب منتقل شده و گوشی های جدید و سالم از روز گذشته آماده عرضه شده اند.

حال با رسیدن گوشی های جدید کسانی که گوشی های معیوب داشتند می توانند گوشی های گلکسی نوت ۷ سالم دریافت کنند که احتمالا باتری آن ها نقصی ندارد و بلاخره می توانند از این فبلت با خیال راحت استفاده کنند.

سامسونگ پیش از آغاز آتش گرفتن گلکسی نوت ۷ با تمام توان برای این گوشی تبلیغ کرده بود و مخاطبان هم از این مدل جدید استقبال قابل توجهی به عمل آوردند. طبق نقل از ها پیش از اعلام فراخوان جمع آوری نوت ۷ فقط در ایالات متحده آمریکا حدود یک میلیون دستگاه از این مدل خریداری شده بودند.

باید دید با عرضه گوشی های نوت ۷ جدید که ادعا می شود مشکل پیشین را ندارند اقبال مخاطبان به این گوشی چگونه خواهد بود.

آسیب دیدگی سیلوا خبر خوبی نیست | گواردیولا
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات