طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیدوربین های جدید GoPro رسما معرفی شدند

دوربین های جدید GoPro رسما معرفی شدند

سیزدهمین روز ریو 2016 از لنز دوربین

کمپانی «گوپرو» (GoPro) اعلام کرده است که امروز در رخداد کالیفرنیای شمالی (Northern California) یکی دو محصول خود را معرفی می کند. شایعه شده که دوربین اکشن Hero5 هم رسما رونمایی شده.

مجله دیجی کالا - حدیث جانی: کمپانی «گوپرو» (GoPro) اعلام کرده است که امروز در رخداد کالیفرنیای شمالی (Northern California)  یکی دو محصول خود را معرفی می کند. شایعه شده که دوربین اکشن Hero5 هم رسما رونمایی شده. این دو مدل از دوربین با نام های Hero5 Black و Hero5 Session هستند. پیش از این، امروز پهپاد مشهور این کمپانی با نام «کارما» (Karma) رسما معرفی شد که با دوربین های اکشن Hero4 و Hero5 کمپانی گوپرو تطبیق پذیر است و فروش آن از ۲ آبان سال جاری شروع می شود.

دوربین, دوربین گوپرو, پهپاد, دوربین GoPro رسما

پهپاد گوپرو, پهپاد, دوربین گوپرو, دوربین


بزرگ ترین تفاوت این دو مدل این است که Hero5 Black یک صفحه ی لمسی ۲ اینچی دارد در حالی که Hero5 Session این قابلیت را ندارد. به غیر از این، عملکرد هر دو گوشی بسیار مشابه است.


دوربین های اکشن Hero5 Black و Hero5 Session پوشش ضدآب یکدست دارند که تا عمق ۱۰ متری آب را دوام خواهند آورد. هر دو ویژگی فیلم برداری ۴K 30 فریم در ثانیه دارند. دوربین Hero5 Black از فیلم تصویر ۱۲ مگاپیکسلی و Hero5 Session تصویر ۱۰ مگاپیکسلی می گیرد. ویژگی GPS تنها مختص به Hero5 Black است.

پهپاد گوپرو, دوربین گوپرو, دوربین, دوربین GoPro رسما


پهپاد, دوربین گوپرو, پهپاد, دوربین GoPro رسما


دوربین گوپرو, پهپاد گوپرو, دوربین, دوربین GoPro رسما


پهپاد گوپرو, پهپاد گوپرو, پهپاد, دوربین GoPro رسمااین دوربین ها ویژگی کنترل با صدا با پشتیبانی هفت زبان را دارند و نیز مجهز به تکنولوژی کنترل دوربین One-Button هستند. هر دو مدل می توانند به صورت واید (Wide Angle) فیلم برداری و عکاسی کنند. هم چنین توانایی فیلم برداری و عکاسی در وضعیت RAW هستند. ویژگی حذف صدای کنشی (Active noise cancellation) هم به خاطر وجود سه میکروفون در دوربین ها ممکن شده است.


تمامی قاب های موجود، حتی پهپاد جدید کارما، با این دوربین های اکشن جدید سازگار است. دوربین Hero5 Black و Hero5 Session به ترتیب ۳۹۹ و ۲۹۹ دلار قیمت گذاری شده اند و از ۱۱ مهرماه برای خرید در دسترس قرار خواهند گرفت.

بازی «فاینال فانتزی 15» رسما تاخیر خورد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات