طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیدوربین جدید سونی با سنسور 42.4 مگاپیکسلی

دوربین جدید سونی با سنسور 42.4 مگاپیکسلی

تصویر تجهیز دوربین آیفون 7 به سنسور لرزشگیر

مدت ها است کمپانی سونی بر روی دوربین های عکاسی بدون آینه کار می کند. به هر حال دوربین های بدون آینه هم به شکل انکار ناپذیری رشد محبوبیت را تجربه کرده اند چون بعضی از آن ها واقعا بدنه کوچکتر و ویژگی های جدیدتری دارند.

مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: مدت ها است کمپانی سونی بر روی دوربین های عکاسی بدون آینه کار می کند. به هر حال دوربین های بدون آینه هم به شکل انکار ناپذیری رشد محبوبیت را تجربه کرده اند چون بعضی از آن ها واقعا بدنه کوچکتر و ویژگی های جدیدتری دارند.

دوربین, دوربین عکاسی, سونی, دوربین سونی سنسور مگاپیکسلی

دوربین عکاسی, سونی, دوربین


اما خبر هیجان انگیز برای کسانی که به دوربین های سری آلفای سونی علاقه مند بودند این است که سونی در کنار تولید دوربین های بدون آینه این سری از دوربین ها را هم فراموش نکرده و از آخرین مدل این دوربین ها رونمایی کرده است. مدل A99 II از این سری مدلی با سرعت بسیار بالای فوکوس خودکار و سنسوری بزرگتر از مدل های قبلی است. این دوربین یک سنسور فول فریم ۴۲٫۴ مگاپیکسلی دارد و به فوکوس خودکار با تکنولوژی تشخیص فاز هیبریدی مجهز است.

این دوربین یک چشمی OLED با رزولوشن ۱۰۲۴ در ۷۶۸، بدنه ساخته شده از منیزیم و ویژگی فیلم برداری ۴k دارد. متاسفانه به این علت که دوربین مورد بحث صرفا برای مخاطبان و عکاس های حرفه ای تولید شده از نظر قیمت هم چندان ارزان نیست. کمپانی سونی قیمت A99 II را در حدود ۳۲۰۰ دلار اعلام کرده است و انتظار می رود تا ماه نوامبر امسال این مدل جدید از دوربین های سری آلفای سونی به بازار عرضه شوند.

دوربین های سونی در گوشی های جدید گوگل
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات