طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیرونمایی مایکروسافت از آخرین نوکیا غیر هوشمند

رونمایی مایکروسافت از آخرین نوکیا غیر هوشمند

زمان رونمایی گوشی هوشمند جدید نوکیا

مایکروسافت اخیرا از یک گوشی نوکیا جدید رونمایی کرده است و اگر آن خبر صحت داشته باشد، احتمالا با آخرین گوشی مایکروسافت طرف هستیم. البته این گوشی، که Nokia 216 نام دارد، یک گوشی هوشمند نیست.

مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: یادتان می آید چند وقت پیش، از جمع شدن احتمالی گوشی های مایکروسافت تا پایان سال جاری میلادی خبر دادیم؟ مایکروسافت اخیرا از یک گوشی نوکیا جدید رونمایی کرده است و اگر آن خبر صحت داشته باشد، احتمالا با آخرین گوشی مایکروسافت طرف هستیم. البته این گوشی، که Nokia 216 نام دارد، یک گوشی هوشمند نیست.

نوکیا, مایکروسافت, گوشی, رونمایی مایکروسافت آخرین نوکیا غیر هوشمند

نوکیا, مایکروسافت, گوشی


چند ماه پیش، مایکروسافت خبر داد که می خواهید ساخت گوشی های غیر هوشمند نوکیا را به کمپانی FIH Mobile، یکی از زیرمجموعه های فاکس کان، بفروشد. با این حال، قبل از این که فاکس کان و FIH Mobile بخواهند ساخت این گوشی ها را به دست بگیرند، مایکروسافت یک گوشی دیگر هم در سری گوشی های غیر هوشمند نوکیا عرضه کرده است.

کاملا واضح است که گوشی Nokia 216 را برای کشورهایی مثل ایالات متحده نساخته اند و به احتمال عمده این گوشی در کشورهای در حال توسعه عرضه خواهد شد.

اگر گوشی هوشمند نمی خواهید، گوشی Nokia 216 در واقع گوش بسیار خوبی است. این گوشی یک صفحه نمایش ۲٫۴ اینچی با وضوح ۳۲۰ در ۲۴۰ پیکسل دارد، حافظه ی اصلی (RAM) آن برابر با ۱۶ مگابایت است و دو دوربین با دقت ۰٫۳ مگاپیکسل هم در جلو و پشت آن قرار گرفته است. این گوشی در سه رنگ آبی، سفید و سیاه عرضه خواهد شد.

مایکروسافت, نوکیا, گوشی, رونمایی مایکروسافت آخرین نوکیا غیر هوشمند

مایکروسافت, نوکیا, گوشی, رونمایی مایکروسافت آخرین نوکیا غیر هوشمند


نوکیا, مایکروسافت, گوشی, رونمایی مایکروسافت آخرین نوکیا غیر هوشمند

عکس های نخستین آینه هوشمند جهان رونمایی شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات