طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیرونمایی از کانسپت جدید و زیبای میتسوبیشی

رونمایی از کانسپت جدید و زیبای میتسوبیشی

رونمایی از شاسی بلند کانسپت میتسوبیشی

ماشینی که مشاهده می کنید کانسپت جدید میتسوبیشی یعنی GT-PHEV است که در سپتامبر سال جاری در نمایشگاه موتور پاریس 2016 رونمایی خواهد شد.

برترین ها: ماشینی که مشاهده می کنید کانسپت جدید میتسوبیشی یعنی GT-PHEV است که در سپتامبر سال جاری در نمایشگاه موتور پاریس 2016 رونمایی خواهد شد.

میتوسبیشی, کانسپت, خودرو, رونمایی کانسپت زیبای میتسوبیشی

کانسپت, خودرو, میتوسبیشی


این ماشین یکی از کانسپت هایی است که آینده طراحی های میتوسبیشی را برای شما نمایان می کند.منابع موثق می گویند، که این مدل پیش زمینه ای برای ساخت نسل بعدی کراس اورهای میتوسوبیشی است که به معنای این است که SUV های بعدی  سقف های کوتاه تری دارند و بیشتر شبیه ماشین های ورزشی هستند.


چه تکنولوژی در این ماشین به کار رفته است؟


کانسپت جدید GT-PHEV (GT به Ground Tourer اشاره دارد) از یک موتور سه گانه برای حرکت بهره می برد که به شما امکان گشت و گذار در مسافت های طولانی را می دهد.

کانسپت, خودرو, میتوسبیشی, رونمایی کانسپت زیبای میتسوبیشیمیتوسوبیشی اعلام کرده است  که موتورهای برقی پربازده جدیدی که در این ماشین به کار رفته (یکی در جلو و دو تا در قسمت عقب)  با احتراق داخلی موتور GT-PHEV کار خواهند کرد که  که به ماشین امکان طی مسافتی در حدود 745 مایل را می دهد که خروجی تقریباً برابر با یک ماشین هیبریدی است و دو برابر مدل قبلی یعنی PHEV است.


این کانسپت همچنین آخرین فناوری اتصال را نیز برای راننده به ارمغان می آورد که از آن جمله می توان به سیستم های ایمنی مثل سیستم تشخیص عابر پیاده اشاره کرد.


طراحی میتسوبیشی: سپر داینامیک و موارد دیگر


این فناوری جدید تحت تاثیر فلسفه سپر پویا طراحی شده است؛ و در واقع به نظر می رسد طراحی جدید در این زمینه نوعی طراحی پیشرو در بهترین برندهای کراس اور و SUV محسوب می شود.

خودرو, کانسپت, میتوسبیشی, رونمایی کانسپت زیبای میتسوبیشیدر واقع طراحیGT-PHEV جدید، از کانسپت XR-PHEV2 و کانسپت eX تبعیت می کند که هر دوی این مدل ها در نمایشگاه موتور توکیو و ژنو در سال 2015 رونمایی شدند.


میتسوبیشی همچنین از SUV برقی جدید خود نیز علاوه بر آخرین مدل های آتلندر(Outlander) و آتلندر PHEV  در نمایشگاه پاریس 2016 رونمایی خواهد کرد.

بنز از کروک زیبای خودش رونمایی کرد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات