طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیاین شمع را با موبایل روشن و خاموش کنید

این شمع را با موبایل روشن و خاموش کنید

امین تارخ شمع تولد 63 سالگی اش را خاموش کرد

کمپانی LuDela یک شمع هوشمند معرفی کرده که می توانید با گوشی هوشمندتان کنترلش کنید. از طریق نوعی سیستم اشتراک گذاری بی سیم که در این سیستم با نام «Wi-Fire» شناخته می شود می توانید شمع تان را از طریق گوشی کنترل کنید.

مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: از وسایل روشنایی بخش هوشمند خوشتان می آید؟ مثلا لامپ های LED؟ خب شاید این جور لامپ ها به نظرتان زیادی مدرن برسند و دنبال ایده کلاسیک تری بگردید.

تکنولوژی, موبایل, شمع هوشمند, شمع موبایل روشن خاموش

موبایل, تکنولوژی, شمع هوشمند

کمپانی LuDela یک شمع هوشمند معرفی کرده که می توانید با گوشی هوشمندتان کنترلش کنید. از طریق نوعی سیستم اشتراک گذاری بی سیم که در این سیستم با نام «Wi-Fire» شناخته می شود می توانید شمع تان را از طریق گوشی کنترل کنید. می توانید شعله یک یا چندین شمع را هم زمان خاموش یا روشن کنید. یک سیستم ایمنی هم در این شمع ها به کار رفته که در صورت وجود هرگونه خطر به شکل خودکار شمع را خاموش می کند.

می شود این شمع های هوشمند را به قیمت ۹۹ دلار پیش خرید کرد؛ ۵۰ دلار ارزان تر از قیمتی که زمان عرضه در سال ۲۰۱۷ خواهند داشت. این قیمت آنقدرها هم عمده و عجیب نیست چون لوازم هوشمند حوزه روشنایی خیلی گران تری در این سال ها به بازار عرضه شده اما با این حال این قیمت برای یک شمع آنقدر عمده هست که با خودتان فکر کنید آیا واقعا یک شمع هوشمند می خواهید یا نه. می خواهید هر پنج یا شش ماه یک بار شمع تان را شارژ کنید و شمع های مومی درون این دستگاه هوشمند را هم تعویض کنید؟

شاید وجه جذاب ماجرا این باشد که چطور تکنولوژی، سنتی ترین ابزارهای زندگی انسان را هم تحت تسلط درآورده است. از طرف دیگر این اتفاق نشان دهنده تلاش کمپانی های تکنولوژیک برای متصل کردن همه اشیا درون خانه شما به هم است. طوری که حتی شمع درون خانه تان را هم بتوانید با موبایل روشن کنید.

موبایلتان را برای همیشه خاموش کنید! | استون
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات