طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیمشکلات هدفون آیفون 7

مشکلات هدفون آیفون 7

"آیفون 7" بدون جک هدفون عرضه می شود

به تازگی برخی کاربران گوشی های آیفون 7 اپل اعلام کرده اند که ایرپاد های داخل جعبه بسته بندی آیفون 7 دارای نقص فنی هستند.

وب سایت گجت نیوز - محمد صادق شاکری: به تازگی برخی کاربران گوشی های آیفون 7 اپل اعلام کرده اند که ایرپاد های داخل جعبه بسته بندی آیفون 7 دارای نقص فنی هستند. کمپانی اپل در پیامی رسمی نقص در ایرپاد های آیفون 7 را تایید کرده و قول داده است تا به زودی این مشکل را به صورت نرم افزاری در آپدیت های جدید حل کند.


آیفون 7, گوشی, اپل, مشکلات هدفون آیفون

گوشی, اپل, ایرپاد, آیفون 7


این موضوع زمانی خود را نشان داد که کاربران این هدفون لایتنینگ جدید را به گوشی آیفون 7 خود متصل کردند و سبعد به مدت 5 دقیقه از آن استفاده ای نکردند. پس از این مدت با آغاز یک موسیقی، کلید کنترل صدای ایرپاد های آیفون 7 کار نمی کرد. البته این موضوع وقتی جالبتر می شود که بدانید این نقص همیشه خود را نشان نمی دهد. در واقع گاهی کاربران به صورتی تصادفی به این موضوع آزار دهنده برخورد می کنند. در حقیقت زمانی که این موضوع آشکار می شود تنها راه به جهت رفع موقت آن این است که هدفون را از درگاه لایتنینگ جدا کرده و سبعد دوباره آن را اتصال دهیم. با این امید که شاید این بار به صورت تصادفی این مشکل رخ ندهد.

هنوز در مورد این که آیا این مشکل در دیگر ایرپاد های لایتنینگ مشاهده می شود و یا این که آیا نقص مزبور در هدفون هایی با جک 3.5 میلی متری (که از طریق آداپتور تبدیل مخصوص اپل به گوشی متصل می شوند) نیز دیده می شود یا نه، خبر دقیقی در دسترس نیست.

آیا کسی تا به امروز این چنین مشکلی را تجربه کرده است؟ اگر پاسختان مثبت است لطفا تجربیات خود در این زمینه با ما در میان بگذارید. در هر صورت باید دید که آیا با ارائه یک آپدیت نرم افزاری، کمپانی اپل می تواند این موضوع را به صورت کامل حل و فصل کند یا نه.

عکس های هدفون ایرپد آیفونتان را به دوستان دیگر قرض بدهید
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات