طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمینسخه نهایی macOS Sierra سرانجام عرضه شد

نسخه نهایی macOS Sierra سرانجام عرضه شد

نسخه نهایی macOS Sierra سرانجام عرضه شد

اپل همان طور که قول داده بود ساعاتی پیش سیستم عامل دسکتاپ و لپ تاپ خود macOS Sierra را به صورت رایگان عرضه کرد. این نسخه از macOS سه ماه پیش و در کنفرانس WWDC 2016 معرفی شده بود.

وب سایت فارنت - علی ارغوان: اپل همان طور که قول داده بود ساعاتی پیش سیستم عامل دسکتاپ و لپ تاپ خود macOS Sierra را به صورت رایگان عرضه کرد. این نسخه از macOS سه ماه پیش و در کنفرانس WWDC 2016 معرفی شده بود.

سیستم عامل, اپل, مک بوک, نسخه نهایی macOS Sierra سرانجام عرضه

مک بوک, سیستم عامل, اپل


macOS Sierra در سه ماه اخیر بارها به صورت نسخه های آزمایشی بتا برای علاقمندان عرضه شد اما سرانجام نسخه نهایی و پایدار آن پیش روی شماست. برای دانلود این سیستم عامل به صورت آپدیتی برای OS X El Capitan می توانید به اپ استور مک مراجعه کنید. این نسخه 4.77 گیگابایت حجم دارد و به همین علت بهتر است به اینترنت پرسرعتی دسترسی داشته باشید.

macOS Sierra بعد از سال ها دوباره نام macOS را جایگزین OS X کرد. این نسخه از سیستم عامل اپل امکانات جدید بسیاری مثل دستیار هوشمند سیری، آنلاک کردن با اپل واچ، پشتیبانی از سیستم پرداخت Apple Pay در سافاری، زبانه ها در همه اپلیکیشن ها، ابزاری برای بهینه سازی سیستم، کلیپ بورد عمومی و … را به همراه دارد. macOS Sierra با دستگاه های زیر سازگار خواهد بود:


    مک بوک 2009 یا جدیدتر | MacBook     آی مک 2009 یا جدیدتر | iMac     مک بوک ایر 2010 یا جدیدتر | MacBook Air     مک بوک پرو 2010 یا جدیدتر | MacBook Pro     مک مینی 2010 یا جدیدتر | Mac Mini     مک پرو | Mac Pro

لو رفتن سوالات امتحانات نهایی سرانجام تائید شُد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات