طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیپخش مناظره های انتخاباتی در فیسبوک

پخش مناظره های انتخاباتی در فیسبوک

هیلاری کلینتون و ترامپ، تنها شرکت کنندگان اولین مناظره انتخاباتی آمریکا

فیسبوک امسال برای نخستین بار در اقدامی قابل توجه تمام مناظره های نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا یعنی دانلد ترامپ و هیلاری کلینتون را لایو استریم (پخش جاری) می کند.

مجله دنیای تصویر: اینترنت و فضای مجازی هرروز بیشتر از قبل به سمت عکس و ویدیو و فایل های مالتی مدیا پیش می رود و پدیده هایی مانند لایو استریم یا پخش جاری ویدیو برای غول های دنیای دیجیتال مانند نت فلیکس و آمازون حکم معدن طلا را دارد. پدیده ای که رسانه، سرگرمی و فناوری را به هم پیوند داده است.

انتخابات آمریکا, فیس بوک, مناظره, پخش مناظره انتخاباتی فیسبوک

انتخابات آمریکا, فیس بوک, مناظره


فیسبوک هم مانند دیگر غول های اینترنتی اخیرا روی پخش جاری ویدیو حساب ویژه ای باز کرده است. فیسبوک امسال برای نخستین بار در اقدامی قابل توجه تمام مناظره های نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا یعنی دانلد ترامپ و هیلاری کلینتون  را لایو استریم (پخش جاری) می کند. این سرویس به صورت رایگان و بر روی تمام سیستم ها قابل دسترسی است و  برای استفاده فقط به یک اکانت فیسبوک نیاز دارید. نخستین مناظره هفته آینده برگزار می شود.

البته این ویژگی پخش در انحصار فیسبوک نیست و شبکه ی ای بی سی مانند همیشه حق پخش تلویزیونی و اینترنتی مناظره ها را در اختیار دارد. اما این اقدام فیسبوک می تواند به جهشی مهم در رسانه ها و شبکه های اجتماعی منجر شود.

در هر سه مناظره انتخاباتی شرکت خواهم کرد | کلینتون
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات