طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیکارت حافظه 1 ترابایتی SanDisk معرفی شد

کارت حافظه 1 ترابایتی SanDisk معرفی شد

سن دیسک از "کارت حافظه یک ترابایتی" رونمایی کرد

کمپانی SanDisk کارت حافظه ی ۱ ترابایتی خودش را معرفی کرد که ظرفیت آن از بسیاری لپ تاپ های موجود در بازار هم بیشتر است. البته این کارت حافظه تنها در مرحله ی آزمایشی قرار گرفته و هنوز قیمت و تاریخ عرضه ی آن مشخص نشده است.

مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: کمپانی SanDisk  کارت حافظه ی ۱ ترابایتی خودش را معرفی کرد که ظرفیت آن از بسیاری لپ تاپ های موجود در بازار هم بیشتر است. البته این کارت حافظه تنها در مرحله ی آزمایشی قرار گرفته و هنوز قیمت و تاریخ عرضه ی آن مشخص نشده است.

کارت حافظه, سن دیسک, تکنولوژی, کارت حافظه ترابایتی SanDisk

کارت حافظه, سن دیسک, تکنولوژی

کارت حافظه ی جدید این کمپانی زمانی جذاب توجه می شود که بدانید ۱۶ سال پیش SanDisk کارت های حافظه ی ۶۴ مگابایتی تولید و راهی بازار کرده بود. حتی تا همین دو سال پیش هم کارت های حافظه ی ۵۱۲ گیگابایتی بیشترین حجم موجود را در اختیار کاربران قرار می داند. اکنون نوبت به کارت های حافظه ی ۱ ترابایتی رسیده تا کاربران اطلاعات خودشان را روی آن ها ذخیره کنند.

هر چقدر که کیفیت دوربین تلفن های همراه هوشمند بیشتر می شود، نیاز به داشتن کارت حافظه با ظرفیت بالاتر هم به وجود می آید. اکنون بسیاری از گوشی ها می توانند با کیفیت ۴k فیلم برداری کنند و تا مدتی دیگر هم دوربین های ۸K عرضه می شوند. دوربین های ۳۶۰ درجه هم فیلم هایی با حجم بالا ضبط می کنند. به همین علت عرضه ی یک کارت حافظه ی ۱ ترابایتی برای خیلی ها هیجان انگیز خواهد بود؛ اما باید ببینیم که قیمت آن چقدر است. آیا SanDisk قیمت مناسبی برای آن در نظر می گیرد؟ به هر حال هنوز چند سال تا زمانی که قیمت کارت ها حافظه ی ۱ ترابایتی ارزان شود، فاصله داریم.

روشی ساده برای تمیز کردن کارت حافظه RAM
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات