طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیگوشی HTC با حاشیه های لمسی را ببینید

گوشی HTC با حاشیه های لمسی را ببینید

گوشی HTC با حاشیه های لمسی را ببینید

شاید مدت هاست که یک نوآوری قابل توجه در گوشی های هوشمند نداشته ایم. امروز یکی از طراحان اچ تی سی به نام Danelle Vermeulen طرحی از گوشی HTC Ocean را منتشر کرده که ویژگی های جالبی دارد.

وب سایت فارنت - علی ارغوان: شاید مدت هاست که یک نوآوری قابل توجه در گوشی های هوشمند نداشته ایم. امروز یکی از طراحان اچ تی سی به نام Danelle Vermeulen طرحی از گوشی HTC Ocean را منتشر کرده که ویژگی های جالبی دارد.

اچ تی سی, گوشی, موبایل, گوشی HTC حاشیه لمسی ببینید

اچ تی سی, موبایل, گوشی


Danelle Vermeulen از جمله طراحان ارشد اچ تی سی محسوب می شود که طراحی گوشی HTC One M8 و دوربین HTC Re را در کارنامه خود دارد. این طراح به تازگی ویدئویی را در وب سایت خود با نام HTC Ocean منتشر کرده که می تواند پرچم دار آینده این کمپانی باشد. این گوشی از رابط کاربری Sense Touch برخوردار بوده که همانند اسمش بر روی لمس تأکید داد.

حاشیه های Ocean به لمس حساس هستند و به این ترتیب می توانید با لمس و کشیدن انگشتان روی حاشیه ها صدای موزیک را کم و عمده کنید، در دوربین روی سوژه ها زوم کرده یا دکمه شاتر مجازی را فشار دهید، تماس ها را پاسخ داده یا رد کنید و یا دستیار صوتی گوگل را فراخوانی کنید. این گوشی همچنین شبیه به HTC One M8 به دوربین دوگانه مجهز شده و از بدنه تمام فلزی بهره مند است.

 در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی عکس زیر کلیک کنید:
 گفتنی است این طرح فقط در حد یک ایده مفهومی بوده و اچ تی سی شاید هیچ گاه چنین ایده ای را به واقعیت تبدیل نکند. اما امیدواریم زمینه های فنی HTC Ocean هر چه زودتر فراهم شده و شاید پایان سال شاهد رونمایی از HTC 11 با این قابلیت ها باشیم.

این گوشی واقعا بدون حاشیه است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات