طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیگوشی با قویترین سخت افزار با قیمتی شگفت انگیز

گوشی با قویترین سخت افزار با قیمتی شگفت انگیز

انتشار گزارش هایی در خصوص مشکل سخت افزاری گوشی های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس

کمپانی های متفاوت سازنده ی گوشی هوشمند، یکی بعد از دیگری سعی دارند تا با سخت افزارهای قوی تر، برتیر شان را به یکدیگر نشان دهند.

مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: کمپانی های متفاوت سازنده ی گوشی هوشمند، یکی بعد از دیگری سعی دارند تا با سخت افزارهای قوی تر، برتیر شان را به یکدیگر نشان دهند.

اسنپ دراگون, اسنپ دراگون, دوربین موبایل, گوشی قویترین سخت افزار قیمتی شگفت انگیز

دوربین موبایل, گوشی, دوربین, اسنپ دراگون

سازنده های گوشی از قوی ترین چیپ ست های بازار استفاده می کنند، حافظه ی رم گوشی شان را تا حد ممکن بالا می برند و از صفحه های نمایشی استفاده می کنند که از خفن ترین تلویزیون ها هم بهتر هستند. با این حال، اگر دنبال سخت افزار خفن هستید، می توانید با قیمت بالا، گوشی جدیدی را تهیه کنید.

کمپانی جدید Mana اخیرا یک گوشی هوشمند به کیک استارتر آورده و به دنبال جمع آوری بودجه است. می توانید با پرداخت ۳۴۹ یورو، یک گوشی Velocity One را برای خودتان رزور کنید؛ قیمتی که نصف یک آیفون ۷ یا گلکسی اس ۷ است. کمپانی مانا می گوید که می تواند تجربه ی کار با گوشی های ساخته ی اپل یا سامسونگ را با گوشی اش برای تان محیا کند.

دوربین موبایل, دوربین, گوشی, گوشی قویترین سخت افزار قیمتی شگفت انگیزهنوز هم نمی دانیم چطور کمپانی Mana می خواهد با ۳۴۹ یورو، یک گوشی با قوی ترین سخت افزار ممکن را ارایه دهد، اما بد نیست نگاهی به سخت افزار آن بیاندازیم. گوشی Velocity One قرار است یک پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۲۱ (یا اسنپ دراگون ۸۲۳ اگر تا زمان عرضه ی گوشی معرفی شود) داشته باشد. حافظه ی ذخیره ی این گوشی ۶۴ گیگابایت است و هشت گیگابایت حافظه ی اصلی یا همان RAM هم در آن قرار داده شده.

صفحه ی نمایش گوشی Velocity One قرار است ۵٫۵ اینچی با وضوح ۲K باشد. دو دوربین ۱۶ مگاپیکسلی هم پشت این گوشی قرار خواهد گرفت و دوربین سلفی آن هم ۸ مگاپیکسل خواهد بود. باتری این گوشی ظرفیتی ۳۳۵۰ میلی آمپرساعتی خواهد داشت.

این گوشی هم چنین حسگر اثر انگشت و گواهینامه ی IP68 دارد. از نظر نرم افزاری، سیستم عامل گوشی Velocity One به هنگام عرضه، اندروید مارش مالو خواهد بود. اما قرار است این گوشی به اندروید نوگت هم بروزرسانی شود.

اگر می خواهید یک Mana Velocity One برای خودتان رزرو کنید، به صفحه ی کیک استارتر آن سری بزنید.

گوشی, گوشی, دوربین, گوشی قویترین سخت افزار قیمتی شگفت انگیز


دوربین, گوشی, دوربین موبایل, گوشی قویترین سخت افزار قیمتی شگفت انگیز

دوربین, گوشی, دوربین موبایل, گوشی قویترین سخت افزار قیمتی شگفت انگیز

دوربین, گوشی, اسنپ دراگون, گوشی قویترین سخت افزار قیمتی شگفت انگیز

دوربین موبایل, اسنپ دراگون, گوشی, گوشی قویترین سخت افزار قیمتی شگفت انگیز

دوربین, اسنپ دراگون, گوشی, گوشی قویترین سخت افزار قیمتی شگفت انگیز

دوربین, دوربین, دوربین موبایل, گوشی قویترین سخت افزار قیمتی شگفت انگیز

اسنپ دراگون, دوربین, دوربین موبایل, گوشی قویترین سخت افزار قیمتی شگفت انگیز


روش شگفت انگیز سامورایی ها برای مردن
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات