رابطه جنسی در بارداری، ممنوع است؟

تاریخ انتشار پست : 1394-12-22 دسته : دانستنی های زایمان و بارداری
بارداری pregnancy رابطه جنسی sex

برخی موارد به دلیل خطرات خاص، نزدیکی از سوی پزشک ممنوع می شود، از جمله در کسانی که خونریزی دارند یا سابقه سقط مکرر دارند.وب سایت نی نی بان: برخی موارد به دلیل خطرات خاص، نزدیکی از سوی پزشک ممنوع می شود، از جمله در کسانی که خونریزی دارند یا سابقه سقط مکرر دارند.

رابطه جنسی در بارداری، ممنوع است؟

رابطه جنسی, رابطه جنسی, بارداری
بسیاری از ا فراد باردار، نگران روابط جنسی خود در دوره بارداری هستند، و نمی دانند باید این کار انجام بگیرد یا خیر. پاسخ این سوال اینست که روابط جنسی در دوران بارداری  ممنوعیت ندارد و به جنین هیچ آسیبی نمی رسد.


ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...


وظایف آقایان در دوران بارداری همسر بارداری, رابطه جنسی, بارداری
همیشه وقتی صحبت از بارداری و حاملگی می شود، همه، سختی هایی را به یاد می آورند که یک زن باید متحمل شود و بیشتر به دردهایی اشاره می شود که در موقع وضع حمل هر خانمی خواه ناخواه با آن مواجه می شود. اما سختی ها و مراقبت های بارداری فقط به مراقبت از جنین ختم نمی شود بلکه باید به یاد داشته باشیم که بعد از تولد فرزند، زن و شوهر بایستی با همدیگر زندگی کنند و فضای ارامی را برای رشد نوزاد فراهم بیاورند، لیکن اگر مراقبت های خاص در زمان بارداری و بعد از آن از طرف زوجین صورت نگیرد ممکن است اسیب های وارد شده بر زندگی دردهایی به مراتب شدیدتر و عمیق تر از درد زایمان به وجود بیاورند و زوجین را دچار ناراحتی کنند.ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...از چه زمانی نظم را به نوپایم آموزش دهم؟

 بارداری, رابطه جنسی, بارداری
زمانی که کودک نوپایتان برای به دست آوردن شکلات جیغ می کشد یا غذا را به هر نشانه ای روی زمین می ریزد شاید خیلی سخت باشد که بفهمید باید با چنین رفتاری چگونه برخورد کنید. در چنین مواقعی این پرسش به ذهن خطور می کند که آیا آموزش اصول نظم و انضباط به یک کودک نوپا هنوز خیلی زود نیست؟


ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...آبله مرغان در بچه ها، چند نکته ایمنی بارداری, رابطه جنسی, بارداری

در بچگی بیماری آبله مرغان را تجربه کرده و با علائم آن آشنا است. اکنون خودش بچه دار شده و نسبت به این جور بیماری های واگیردار برای فرزندش احساس نگرانی می کند. اما حالا کودک یکی از افراد فامیل آبله مرغان گرفته و نگران است که کودکش هم با بازی کردن با آن بچه، به این بیماری دچار شود.


ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...


چکاپ لازم برای نوزاد تازه متولد شده

رابطه جنسی, بارداری, رابطه جنسی

هر نوزادی که متولد می شود، از نظر سلامت عمومی مورد آزمایش و اندازه گیری قرار می گیرد. این چکاپ ها باید به صورت ماهانه تکرار شود. اولین چکاپ ۳ تا ۵ روز پس از تولد صورت می گیرد. تا یک سالگی ممکن است نیاز به آزمایشات اضافی نیز باشد.


ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
علی
علی در تاریخ GMT16:18:55 ساعت GMT16:18:55 گفته :
مزخرف
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :