رفع ترک شکم بارداری با راهکارهای طبیعی

تاریخ انتشار پست : 1394-12-24 دسته : دانستنی های زایمان و بارداری
ترک شکم turkish belly بارداری pregnancy نوزاد baby

ترک های پوست ناشی از حاملگی مشکل رایج اکثر بانوان در این دوران است. دلایل زیادی برای ایجاد این ترک ها وجود دارد که از میان آنها می توان به تغییرات هورمونی، کاهش چربی در ناحیه شکم پس از زایمان، انعطاف کم پوست، و ... اشاره کرد.وب سایت نی نی بان: محصولات آرایش بهداشتی زیادی از قبیل کرم ها و لوسیون ها در داروخانه ها برای رفع این ترک ها وجود دارند. عمل های جراحی زیبایی نیز در این زمینه صورت می گیرند که هم هزینه آن زیاد است و هم ممکن است نتیجه اش آنطور که انتظارش را دارید از آب در نیاید.

رفع ترک شکم بارداری با راهکارهای طبیعی

نوزاد, بارداری, ترک شکم
ترک های پوست ناشی از حاملگی مشکل رایج اکثر بانوان در این دوران است. دلایل زیادی برای ایجاد این ترک ها وجود دارد که از میان آنها می توان به تغییرات هورمونی، کاهش چربی در ناحیه شکم پس از زایمان، انعطاف کم پوست، و ... اشاره کرد. در نواحی مختلف بدن به دلیل تجمع چربی خط هایی ایجاد می شوند. این خط ها معمولاً در ناحیه شکم، سینه، ران  ها، باسن، پشت بازوها قابل رؤیت هستند.


ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...


چهار بازی خطرناک برای بچه هانوزاد, ترک شکم, بارداری
سالانه تعداد زیادی از کودکان به علت عوارض ناشی از انجام دادن بازی های خطرناک در بیمارستان بستری می شوند.  آمارها نشان می دهد، شش درصد کودکان در حین بازی بسیار خطرناک کشیدن کیسه پلاستیکی بر سر جان شان را از دست می دهند. به باور روان شناسان، والدین، پس از مشاهده انجام دادن بازی ها و کارهای خطرناک توسط فرزندان باید خونسردی شان را حفظ کنند و آرام باشند و در ادامه آنها را راهنمایی کنند. در ادامه می توانید با چهار بازی خطرناک کودکان آشنا شوید.ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...


بارداری پوچ یعنی چه؟بارداری, نوزاد, ترک شکم
بارداری پوچ پس از گذشت شش الی هفت هفته پس از بارداری و با انجام سونوگرافی قابل تشخیص است که با تشخیص آن در صورتی که سقط به طور خود به خودی صورت نگیرد، اقدام به عمل جراحی یا درمان دارویی از طریق پزشک انجام می شود. حاملگی زمانی پوچ نامیده می شود که سلول تخم به دیواره رحم می چسبد و جنین امکان رشد را ندارد. اکثراً بارداری پوچ زمانی رخ می دهد که زن هنوز متوجه بارداری خود نشده است.


ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...


بچه شما هم استرس داره، ۸ پیشنهاد

 ترک شکم, نوزاد, بارداری
نتیجه نظر سنجی تازه وزارت آموزش و پرورش آمریکا از والدین نشان داد، یک سوم دانش آموزان از استرس مدرسه، مشق شب، آزمون های استاندارد و امتحان، فعالیت های بعد از مدرسه و قلدری رنج می برند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...


چرا در بارداری جوش می زنیم؟

نوزاد, ترک شکم, بارداری

اوایل حاملگی بعضی خانم ها با مشکل آکنه یا جوش صورت مواجه می شوند که بشدت هم آزاردهنده است. براساس بررسی ها، خانم هایی که در دوران قاعدگی با افزایش ناگهانی جوش های صورت روبه رو هستند در دوران حاملگی بیشتر از بقیه جوش می زنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید خانم هایی که همیشه آکنه دارند اوایل حاملگی آکنه های آنها نه تنها بدتر نمی شود، بلکه بهتر هم می شود.


ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :