مشکلاتی که با رابطه جنسی سالم حل می شوند!

تاریخ انتشار پست : 1395-2-26 دسته : دانستنی های زایمان و بارداری
مشکلاتی که با رابطه جنسی سالم برطرف می شوند!

استرس دارید؟ برای خوابیدن دچار مشکل هستید؟ به نظر می رسد خیلی از مشکلات فقط با داشتن رابطه جنسی منظم برطرف می شود. در این مطلب به ۱۲ دلیلی اشاره می کنیم که به شما ثابت می کند چرا باید هر شب با همسرتان نزدیکی داشته باشید.

موانع فکری در برقراری رابطه جنسی

وب سایت نی نی بان: اگر روز سخت و طولانی سر کار داشته اید یا هیمنطوری کمی احساس استرس می کنید، رابطه جنسی به شما کمک خواهد کرد کمی ریلکس شوید و سطح استرس تان را پایین بیاورید.

مشکلاتی که با رابطه جنسی سالم برطرف می شوند!

بارداری, رابطه جنسی, نوزاد


 استرس دارید؟ برای خوابیدن دچار مشکل هستید؟ به نظر می رسد خیلی از مشکلات فقط با داشتن رابطه جنسی منظم برطرف می شود.  در زیر به ۱۲ دلیلی اشاره می کنیم که به شما ثابت می کند چرا باید هر شب با همسرتان نزدیکی داشته باشید.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

انواع سقط جنین، علت و علائم

بارداری, رابطه جنسی, نوزاد


همه خانم ها کم و بیش با عمل سقط جنین آشنا هستند اما شاید تعداد کمی از خانم ها علائم سقط را بشناسند و یا درباره شرایط آن بدانند. در صورتی که آگاهی از این عمل برای زنان باردار بسیار لازم است. چون شاید بعضی از آنها شرایط سقط را داشته باشند اما هنوز برای آن اقدام نکرده اند. بنابر این ما به سراغ دکتر فاطمه سمامی، جراح و متخصص زنان و زایمان و دارای برد تخصصی، رفتیم و از او درباره انواع  سقط و درمان آنها پرسیدیم.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

کم خونی در بارداری، تغذیه مناسب

بارداری, نوزاد, رابطه جنسی


کم خونی را به جرأت می توان یکی از شایع ترین عارضه هایی دانست که قربانیان بسیاری را در سراسر جهان به خود اختصاص داده اما در این میان زنان، اصلی ترین قربانیان این عارضه محسوب می شوند. به عبارتی، فقدان سلول های قرمز خونی سالم که بتوانند نقش حامل اکسیژن در بدن را ایفا کنند باعث بروز کم خونی می شود. از طرف دیگر، سلول های خونی ممکن است فاقد هموگلوبین کافی باشند. این بیماری از هر ۱۰ دختر و زن تقریبا یک نفر را مبتلا می کند. ولی به طور کلی، مردان و کودکان نیز به این عارضه مبتلا می شوند که غالبا به دنبال یک بیماری خاص بروز می کند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

پایان ناباروری با این روش های کمک باروری

 رابطه جنسی, نوزاد, بارداری


در چند دهه اخیر روش های جدیدی برای باروری ابداع شده است. اگر درمان های اولیه برای رفع مشکل ناباروری موثر واقع نشوند، بیمار به مراکز نازایی ارجاع داده می شود. در ادامه با سه روش رایج کمک باروری بیشتر آشنا می شویم.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

روش صحیحِ شیردهی به نوزاد

 رابطه جنسی, بارداری, نوزاد


همه ی مادرانی که به تازگی صاحب فرزند شده اند دل شان می خواهد نوزاد شان خوب شیر بخورد و بعد از مدتی یک بچه ی تپل و مپل داشته باشند. اما این فرآیند شیر دادن گاهی مایه ی نگرانی خیلی از مادران می شود و آنها تصور می کنند که نوزاد یا کودک نوپا ی شان خوب شیر نمی خورد. به همین دلیل برای رفع نگرانی بسیاری از مادران عزیز، از دکتر مریم السادات منتصری، متخصص کودکان و نوزادان، درباره ی شیردهی مناسب و شیردهی نامناسب پرسیدیم.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :