نکات آموزشی درباره رابطه جنسی در بارداری

تاریخ انتشار پست : 1395-2-19 دسته : دانستنی های زایمان و بارداری
چند نکته بهداشتی درباره رابطه جنسی در بارداری

در دوران بارداری در چه مواردی نبایستی زن و شوهر با یکدیگر رابطه جنسی داشته باشند؟ یا نزدیکی بین زن و مرد چگونه باشد که به جنین آسیبی وارد نشود؟

بایدها و نبایدهای رابطه جنسی در بارداری

وب سایت نی نی بان: ابتدا باید بگوییم که معمولاً دریک بارداری طبیعی رابطه جنسی  برای زن باردار سالم و بدون مشکل و همسرش ایرادی  ندارد. فعالیت جنسی مکرر معمولاً دریک بارداری سالم هیچ مشکلی ایجاد نمی کند و زوجین می توانند بر اساس حالات روحی زن  روابط  جنسی پیش از بارداری را ادامه دهند.

نکات آموزشی درباره رابطه جنسی در بارداری

بارداری, رابطه جنسی, رابطه جنسی در بارداری


سؤالی که اغلب برای کسانی که دوران جدید بارداری را طی می کنند به وجود می آید این است که آیا در دوران بارداری می توان روابط جنسی داشت ؟ یا در دوران بارداری در چه مواردی نبایستی زن  و شوهر با یکدیگر رابطه جنسی داشته باشند؟ یا روابط نزدیکی بین زن و مرد چگونه باشد که به جنین آسیبی وارد نشود؟ ابتدا باید بگوییم که معمولاً دریک بارداری طبیعی رابطه جنسی  برای زن باردار سالم و بدون مشکل و همسرش ایرادی  ندارد. فعالیت جنسی مکرر معمولاً دریک بارداری سالم هیچ مشکلی ایجاد نمی کند و زوجین می توانند بر اساس حالات روحی زن  روابط  جنسی پیش از بارداری را ادامه دهند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

راه رهایی از افسردگی پس از زایمان

رابطه جنسی در بارداری, بارداری, رابطه جنسی


 بارداری و زایمان وقایعی فیزیولوژیک و در اغلب موارد، خوشایند و دوست داشتنی هستند،اما گاه با عوارضی همراه می شود که می تواند در صورت بی توجهی، برای روان مادر خطرآفرین باشد. در زمانی که مادر با تولد نوزاد، انتظار تجربه های لذت بخش را در زندگی دارد، با حالات ناشناخته و ناخوشایندی مانند نگرانی و اضطراب، احساس ضعف و ناتوانی، لذت نبردن از وقایع خشنود کننده زندگی، اختلال خواب و اشتها، عدم اعتماد و احساس بی کفایتی به عنوان مادر، مواجه می شود.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

جدا کردن اتاق بچه، چند پیشنهاد

 رابطه جنسی, بارداری, رابطه جنسی در بارداری


زمانی که می خواهید کودک شما در تخت خودش بخوابد مرحله ی اول پیدا کردن مشکل اصلی است. برخی کودکان از هیولاهای خیالی در ذهن خود می ترسند، برخی دیگر بین شب بیدار شده و قادر نیستند دوباره خودشان به تنهایی به خواب بروند. برای حل مشکل شما باید ریشه ی اصلی آن را پیدا کنید.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

سرطان در کودکان، چه علائمی دارد؟

 رابطه جنسی, بارداری, رابطه جنسی در بارداری


شیوع سرطان در یکسال اول زندگی بسیار بالا است و از سال اول تا دو و سه سالگی رشد ثابت دارد، سپس رشد رو به کاهش دارد که این روند تا ۹ سالگی ادامه می یابد و پس از ۹ سالگی تا سن بلوغ دوباره رشد آن شتاب می گیرد.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

تنگی نفس در بارداری، چگونه رفع می شود؟

بارداری, رابطه جنسی در بارداری, رابطه جنسی


اگر ورزش خاصی را از قبل از بارداری به طور حرفه ای دنبال می کرده اید و اکنون که باردار شده اید، در حین انجام آن دچار تنگی نفس می شوید، باید فعالیت خود را کاهش دهید و در صورت لزوم ورزش سبک دیگری مانند پیاده روی را دنبال کنید. پیاده روی یکی از بهترین ورزش ها در دوران بارداری محسوب می شود.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :