بازگشت به هیجان روزهای اول زندگی پس از زایمان

تاریخ انتشار پست : 1395-11-30 دسته : دانستنی های قبل از ازدواج

بسیاری از خانم ها با افزایش سن و یا بعد از بارداری و زایمان و یا تغییرات وزن و یا حتی افراد زایمان نکرده (بدلایل ژنتیکی دارای شلی بافت های پرینه) از گشادی واژن و کاهش میل جنسی و عدم رضایت همسرشان در رابطه زناشویی شاکی هستند.بازگشت به هیجان روزهای اول زندگی پس از زایمان


جوانسازی و درمان شل شدگی واژن بدون جراحی

جدیدترین لیزر مخصوص بانوان دستگاه نوین لیزر (مونالیزتاچ) جهت جوانسازی و کاهش شلی واژن، درمان آتروفی واژن بعد از یائسگی، کاهش تیرگی پوست ناحیه تناسلی، برطرف کردن درد مقاربتی رفع خارش و سوزش واژن لابیاپلاستی می باشد.

در دهه چهارم عمر (30-40 سالگی) همزمان با کاهش تولید و یا کمتر شدن اثر هورمون های استروژن و پروژسترون، تونسیته بافت های داخلی و خارجی تناسلی کم شده و آغاز شل شدگی واژن و کاهش حجم در لبه های خارجی تناسلی خواهد بود. جذاب است بدانید، شل شدگی واژن حتی در بانوانی که زایمان طبیعی را هم تجربه نکرده اند و یا حتی بانوانی که باروری نداشته اند هم اتفاق می افتد. همین مسئله شل شدگی واژن در زندگی زناشویی بسیاری از بانوان ایجاد اختلال کرده و بطور غیر مستقیم ریشه انبوهی از مشکلات اجتماعی و خانوادگی می باشد.

بازگشت به هیجان روزهای اول زندگی پس از زایمان


در مطالعات انجام شده 50% خانم های سنین بعد از یائسگی دچار سوزش و خشکی واژن، عفونت های ادراری و درد در هنگام نزدیکی هستند و در کل کیفیت زندگی در آنان پایین تر است. این روش می تواند خارش و سوزش ناحیه واژن را که ناشی از خشکی آن است برطرف کند. در سال های اخیر، جراحی زیبایی واژینال به ویژه لابیاپلاستی و واژینوپلاستی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تاکنون همیشه از جراحی پلاستیک جهت ترمیم تغییرات ظاهری ناحیه ولو و واژن که در اثر عوامل ارثی – بارداری یا ناشی از افزایش سن می باشد، استفاده می شد.

اما جدیداً از روش های لیزری نوینی برای درمان مشکلات مذکور در ناحیه ولو و واژن استفاده می شود، که روشی امن و غیر تهاجمی است، و منجر به بازسازی مخاط واژن به طور سرپایی می شود. در روش لیزری نتایج بسیار عالی بوده و بانوان به فاصله یک ماه پس از یک جلسه درمان، به میزان زیادی آرامش و رضایت را به دست خواهند آورد، البته برای تکمیل دوره درمانی نیاز به 3 جلسه با فواصل یک ماه است. این وسیله بافت مخاطی ناحیه تناسلی را به وضعیت قبل از یائسگی باز می گرداند.

بازگشت به هیجان روزهای اول زندگی پس از زایمانمنبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :